İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KALİTELİ MAKALE YAZARI

sariaslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde İstediğin Kadar Makale Yazabilirsin. Minimum 5 Makale İstiyorum.
İş sınırsızdır, siz yeterki makale yazın.

1- Makaleler 250 Kelime Olacaktır.
2- Makale Başı İlk Başta 1 TL Verilecektir.Daha Sonradan Makale Kalitesine Göre Bu Miktar Artacaktır.
3- 10 Makale Yazarsanız 10 TL alırsınız.
4- Ödemeler haftalık olarak banka hesabına yapılmaktadır.
5- İş süreklidir.

İş başvuru şablonu:

Ad Soyad:
Telefon:
E-mail:
Msn:
Daha Önce Yazdığı Bir Makale Örneği:

Bu işi ciddiye almayanlar benden pm istemesin sakın, bir ofiste nasıl çalışıyorsanız bu işide öyle yapmanızı istiyorum.

Gerçekten makale yazmayı bilenler pm istesin!

staiakos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam makale yazma konusunda cok fazla deneyimim var . Umarım çalışırız . Pm atarsanız iletişim adresinizi size ayrıntılı bir mail gönderirim

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size, 1000 tane makale vereyim. moda, sağlık, kadın ve bebek konularında ben size 250 kelimeye 1 TL veriyorum
ne dersiniz ?
bilmeyenler öğrensin burada makaleler;
100 kelime 1 TL,
200 kelime 2 TL
300 kelime 3 TL dir. lütfen emeğe saygınız olsun biraz !

- - - -Güncellendi - - - - - -

staiakos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ne kadar sürede istiyorsunuz ödemeler nasıl yapılıyor? Eger sartlar uygunsa ben hepsine talip olurum ayrıca 250 kelime içinde msjda bildiğiniz mantıkla olursa 2,5 lira olması lazım :):)

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sariaslan a yazdım cevabı. piyasada makale fiyatları böyle. 250 kelime 1 TL ye yazılmaz. bunu belirtmek istemiştim. ama siz istiyorsanız ve ben 250 kelime makaleyi 1 TL den yazarım diyorsanız. hemen size konularınızı verebilirim.:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5