İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo İpucu Kaliteli Ping Siteleri

ByPowerfuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba arkadaşlar bu yazımda herkesin ihtiyacı olan blog ping sitelerini paylaşacağım, vereceğim siteler kaliteli ping siteleridir.

ping_siteleri.png

Ping Siteleri Ne İşe Yarar ?

"Bir blogumuz veya bir websitemiz mi var ? " "Açtığımız konular indexlenmiyor mu ? " "Blogum çok geç indexleniyor" gibi soruları size sordurmamaya çalışıyor :)

Yani anlayacağımız hızlı index almamızı sağlıyor.

Ben aşağıdaki ping sitelerini kullanarak paylaştığım bir yazıyı 1 dakika içerisinde indexlenmesini sağlıyorum... Her blog yazarının kullanması gereken bir sistemdir.

Sağlıklı Ping Nasıl Olur ?

Pinglerden sağlıklı sonuç almak istiyorsanız günlük bloglama sayılarınızı hesaplayın, örneğin: Günde 6-8 arasında bloglama giriyorsanız pingletme zamanlarını bir günde iki işlemle bloglatın...

Ne kadar düzenli şekilde pingletme yaparsanız o kadar Google dostu oluruz...

Baş tacı 4 ping sitesi ;

Google amcanın verdiği ping hizmetiyle başlayalım ; Google Blog Ping
Ping-o-Matic!- kaliteli ve kolay kullanımlı bir ping sitesidir ; Ping-o-Matic!
Pingoat - kaliteli ve kesin sonuç veren diğer bir ping sitesidir ; Pingoat
Pingler - Pingler sayesinde kendi oluşturduğunuz bir ping site listesi varsa kolayca pinglettirebilirsiniz.Bildiğim kadarıyla günlük bir kere pingletebiliyoruz. ; Pingler

Hediye olarak kaynaga tıklayıp yorum atabilirsiniz :)
Kaynak; Blog Ping Siteleri - Kaliteli Ping Siteleri

baymen35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yararlı bir paylaşım olmuş teşşekkür ederim

grknbdl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google amcanın verdiği ping hizmetiyle başlayalım ; Google Blog Ping
Tavsiye ederim.Siteniz Kurallara uygun ise en geç 2-3 gün içerisinde Google'da yerleşir.
Paylaşım İçin Teşekkürler./İyi Forumlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5