İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Siteler Bile BUnu Yapıyor

G

GoogleGUY

Misafir
Bu şekilde yüzen Adsense reklamı kullanmak kurallara aykırı. Şikayet eden olursa en iyi ihtimalle uyarı alırlar ama duruma göre de direkt atılabilirler.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emeğinizin ve hakkınızın yendigini düşünüyorsanız bence şikayet etmelisiniz
büyük şirket olması bunu yapmasını haklı mazeret olarak göstermemeli degilmi ?

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cuk iyide oturtmuş tam :) helal olsun.İyi gösterim yapıyorsa birşey olmaz istediğini yapar bunlara tölerans var :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
goole para kazandığı ve reklam veren memnun kaldığı sürece o reklamlar kalkmaz gibime geliyo şekil a showtv nin sitesi

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen dediğiniz gibim birşey olmaz bu tip sitelere, bizimkilerin hitleri bile fazla olsa cesaret edip biz koyamayiz bu sekilde kodlari

türkiyede birçok gazete tv medya sitesi bu tip reklami kullaniyor google atcak olsa atar ama işine geliyor demek ki atmiyor

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki premium kullanıyordur onlara kuralların çok esnek oldugunu biliyoruz.. ama eğer rahatsız olan varsa şikayet etsin.. sonucu hep birlikte görelim..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ornek verdim sadece, su ana kadar da kimseyi sikayet etmedim etmem de acikcasi

google belli basli sitelere kiyak geciyor haberiniz ola bunu belirtmek istedim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5