İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Kaliteli Sitelerden Tanıtım Yazısı(Yüksek Ücretli)

digitall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar.

Eğer sitenizin konusu spor, moda, teknoloji, sağlık, finans, otomobil veya ev dekorasyonu ile ilgili ise sizlerden tanıtım yazısı alacağız.

Öncelikli olarak sitenizin çöp site olmaması lazım.Bunun dışında herhangi önemli bir kriter yoktur.Gönderenler arasından en uygun olanlarına teklifi ileteceğiz.Bu teklif 25-50-75-125$ civarında olmaktadır.En az 25$ teklif geleceğini garanti ederim.

Kendim bu ajanstan birçok kez başarılı bir şekilde ödeme aldım.Bu yüzden güvenilirdir.Zaten ben sadece sizin sitenizi onlara ileteceğim.Onlarda eğer geri dönüş yapacaklarsa size yapacaklar.

Tanıtılacak siteler yabancıdır.Siz tanıtım yazısını Türkçe olarak özgün bir şekilde yazacaksınız.

Uygun siteye sahip olanlar aşağıdaki formu kullanarak sitenizi bildirebilirler.

Bu arada bildirim yaptıktan sonra konu altından belirtirseniz ve pm atmazsanız sevinirim.

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHo2dDdCampwaWRpVGpUM1FJRk84cHc6MQ

Not: Herkese teklif gelecek diye bir kural yok.Ancak elbette bir gün sitenize uygun teklif alacaksınız.Bu süre çok uzun veya çok kısa olabilir.Şimdiye kadar Türkiyeden 60 siteye bu şekilde yazı aldım.Toplamda 3-4 bin dolar civarında para verdim.Hala da alımlar devam etmektedir.Ne kadar çok site eklerseniz o kadar karınıza olur.

Alımlar çok fazladır.İstediğiniz kadar site ekleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5