İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Yabancı Do-Follow İmleme Siteleri

esocials

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce yazmış olduğum Kaliteli Türkçe İmleme Siteleri başlıklı yazımda, web sitenizde yayınlamış olduğunuz yazıları imleme yapabileceğiniz, yüksek pagerank değerine sahip, do-follow Türkçe sitelerini sizlerle paylaşmıştım. Bugünkü yazımda da pagerank değeri yüksek yabancı imleme siteler arasından seçmiş olduğum do-follow özellikli yabancı imleme sitelerini sizlerle paylaşacağım.

Listeye eklediğim tüm imleme sitelerine öncelikle üye olmanız gerekiyor. Listedeki sitelerin hepsi mutlaka, link ekleyebilmeniz için sizden e-mail adresinizi doğrulamanızı isteyeceğinden, e-mail adresinizi yanlış yazmamaya özen gösterin. E-mail doğrulama işlemi, genellikle adresinize ilgili siteden gönderilmiş doğrulama postasında bulunan linki tıklama şeklinde oluyor. Sadece bir kaçında farklı doğrulama metodu kullanılıyor. Farklı doğrulama isteyen imleme sitesinin yan tarafına açıklama ekledim. Açıklama kısmını görmüyorsunuz, doğrulama bilinen yöntemle yapılıyor demektir. Ayrıca link ekleme işlemini nasıl yapacağınızı da kısaca yazmaya çalıştım. Link eklemeden önce tüm sitelere üye olmanız ve sonrasında da üye isminiz ile giriş yapmanız gerektiğini unutmayın.

Yabancı İmleme Siteleri

1. reddit.com (PR8) Sadece yazı içerikli link ekleyebiliyorsunuz. Eklediğiniz link sayfasında resim varsa kabul etmiyor. "Bir bağ gönder" linkini tıklayarak ekleme yapıyorsunuz.
  2. slashdot.org (PR8) Aktivasyon için size bir e-mail gönderiyor. Gelen e-maili reply (cevapla) diyorsunuz ve hiç bir ekleme yapmadan "gönder" diyorsunuz. Üyeliğiniz bu şekilde aktifleşmiş oluyor. "Submit" linkini tıklayarak ekleme yapıyorsunuz.
  3. delicious.com (PR8)Tüm linklerinizi ekleyebilirsiniz."Add a Link" linkini tıklayarak ekleme yapıyorsunuz.
  4. stumbleupon.com (PR8) Tüm linkleri ekleyebilirsiniz. Siteye üye girişi yaptıktan sonra, kullanıcı adınızın üzerini tıklayıp ve "Add a page" linkini seçerek ekleme yapıyorsunuz.
  5. identi.ca (PR8) Tüm linkleri kabul ediyor. Fakat "tags", "description" kısımlarını kısa yazmanız gerekiyor."Bookmark" kısmını tıklayarak ekleme yapıyorsunuz.
  6. digg.com (PR8) Twitter veya facebook adresinizle bağlanıyorsunuz. "Submit a link" kısmını tıklayarak ekleme yapıyorsunuz.
  7. jumptags.com (PR6) Tüm linkleri kabul ediyor. "Submit a link to jumptags" kısmını tıklayarak, "Add bookmark" seçeneğinden ekleme yapıyorsunuz. Ekleme yaptıktan sonra sayfa kapanıyor. Ama endişe etmeyin, linkiniz eklenmiş oluyor.
  8. folkd.com (PR6) Tüm linkleri kabul ediyor. "Add a link" kısmını tıklayarak ekleme yapıyorsunuz.
  9. url.org (PR5) Tüm linkleri ekleyebilirsiniz. "Add a bookmark" kısmını tıklayarak ekleme yapıyorsunuz.
  10. linkagogo.com (PR5) Tüm linkleri ekleyebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra üst kısımda küçük olarak yazılmış "Add" kısmını tıklayarak ekleme yapıyorsunuz.
Yukarıda anlatmaya çalıştığım yabancı imleme sitelerine düzenli bir şekilde linklerinizi eklediğinizde bir süre sonra mutlaka faydasını göreceksiniz. Do-follow olma özelliği, sitenizin mutlaka pagerank değerini olumlu yönde etkileyecektir. Fakat sadece imleme yapmanız arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız için tek başına yeterli olmayabilir. Web siteniz daha iyi bir seviyeye gelebilmesi için mutlaka özgün içerik yazmanız gereklidir. Neden özgün içerik yazmanız gerektiği ve %100 özgün içerik yazmanın sırrını öğrenmek istiyorsanız size Benzersiz yazı yazmanın sırrını öğrenmek ister misiniz? başlıklı yazımı okumanızı öneririm.

Kaynak: Kaliteli Yabancı İmleme Siteleri

egulcemal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imleme nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olabilirmisiniz?

ben bu sitelere üye olacağım.sonra siteye yazı ekleyeceğim.bu yazının aynısı kendi sitemdede olmasımı gerekli?sitemden alıntımı olmalı?
yoksa istediğim anahtar kelime (tanıtım filmi çekimi) içinde geçen bir özgün metinmi yazacağım?yazının altına web sitemin linkinimi yazacağım?

esocials

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imleme nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olabilirmisiniz?

ben bu sitelere üye olacağım.sonra siteye yazı ekleyeceğim.bu yazının aynısı kendi sitemdede olmasımı gerekli?sitemden alıntımı olmalı?
yoksa istediğim anahtar kelime (tanıtım filmi çekimi) içinde geçen bir özgün metinmi yazacağım?yazının altına web sitemin linkinimi yazacağım?
hocam,sitelere üye oluyorsunuz, sitenizde yayınladığınız yazının linkiyle birlikte kısa bir açıklama ve anahtar kelimelerinizle birlikte bu imleme sitelerine ekleme yapıyorsunuz.Tüm yapmanız gereken budur.

egulcemal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim, yani aşağıdaki gibi değilmi?

Prodüksiyon firmaları video çekim ve film yapımı üzerine tüm aşamaları bünyesinde yapabilen firmalardır.Prodüksiyon firmaları bünyesinde reklam fikri ve senaryosunu oluşturabilecek yeterliliğe ve yeteneğe sahip kişiler olmalıdır. ( yazının bulunduğu sayfanın linkini yazacağım devamına )

esocials

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim, yani aşağıdaki gibi değilmi?

Prodüksiyon firmaları video çekim ve film yapımı üzerine tüm aşamaları bünyesinde yapabilen firmalardır.Prodüksiyon firmaları bünyesinde reklam fikri ve senaryosunu oluşturabilecek yeterliliğe ve yeteneğe sahip kişiler olmalıdır. ( yazının bulunduğu sayfanın linkini yazacağım devamına )
yok,siz sitelere üye olun.link ekleyi tıklayın.sırasıyla sizden ne istenirse onu yapın.başka bir şeye gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5