İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteweb.com.tr şikayetim war :)

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu hosting firmasından 8 gb alan 300 gb lık bw bir reseller aldım ayın 3 ünde. Parrayı yollamadan hesabınızı açamayız dediler.Eywallah dedik parayı yolladık açtılar.Üstüne basa basa sitelerimin isimlerini verdiö birisi de absürt idi. Hız bakımından sorun yaşamayız inşallah dedim bişiy olmaz dediler.Neyse siteleri taşıdım.Ve çalışan siteler çalışmadı bir gün geçti ertesi gün aradım tlfnla işte taşıma işlemlerinde mysql ların şifreleri bozulabilir değiştirin dediler değiştirdim ve siteler çalıştı haikaten ve bu konuşmanın bitiminde görüyoruzki absürt bir siteniz var dediler.Bu yasak dediler şok oldum tamam dedim bir ay burda geçirip sağlıklı bir yer bulmak için.Ve o gunden bugune kadar sitem hiç sorunsuz bir şekilde toplam 5 gün ancak çalışmıştır.Devamlı telefon ediyorum site kapalı ram bozulmuş ram değişiyor diyor. Makina geliyo sitelrin mysqlları bozuk bir şekilde.Tekrar mail atıyorum cevap cok komik siz yedek alıp yuuklerken dosyalarınız bozulmuştur onları kontrol edin diyorlar.Daha dun çalışıyodu diyorum cevap yok.
Her sorunda benim sitelerimde problem oldugunu belirtiyorlar ve hiç sorunları oldugunu kabul etmediler. Taaki 3 gün evvelsine kadar bir mail gelmiş cpu ve ram cok yediği için makinanız başka boş bir sunucuya taşınmıştır diye.Siteler gayet hızlı çlışıyordu bu sunucuda ama aynı gece saat 11 de sunucu gitti ve 2 gündür kapalı aslında siteler çalışıyor ama forumlara girişi engelliyor makina girenleri banlıyor firewall dan dolayı.Bunu telefonla belirttim direct admi panele mail attık dediler.Hala cevap gelecek tık yok gerçi yeni bir reseller aldım sitelerimi taşıdım daha haberleri yok arkadaşların domainleri yönlendirmedim bir tek. Birde extra olarak fatura göndermişler mailime ve 30 ytl zamlı olarak çok komik değilmi. Siz siz olun kalteweb.com.tr den uzak durun hatta sitesine bile girmeyin yapılan bu şerefsizliğe dur diyin.Heriflere maille bi küfür yazmadığım kaldı adamlar nasıl yni sunuucu hızlı dimi diyolar bide.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 kaç sene önce kaliteweb imzalı fakat başka bir adla piyasaya tokadı bastılar tabii ki unutuldu gitti, arama yaparak ulaşabilirsin eskilerine. boşuna nefesini tüketmiş olmazsın.

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
unutmadan sunuda söylim sitelerinde para iadesi yazıyor ve ikinci günü para iadesi istediğimde para iadesi yok dediler. allahtan aylık aldım işte bunun gibiler yüzünden diğer yerlere güvenim sarsıldı o yüzden aylık ödüyorum

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunupcuyuz : reseller-dedicated alacağın kişi bi üstünde mesaj yazan kişi tavsiye ederim ;)

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitelerimi taşıdım falan filan aradan bir hafta geçtikten sonra kaliteweb e reseller hesabımı silin dedim direk msnden hiç bir soru neden bizden memnun değilmisiniz gibi bir soru gelmedi direk ok dediler çok ilginç

muhsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaliteweb... adı kaliteli ama maalesef verdiği hizmetin bir kalitesi yok, bu şirkette müşteri memnuniyeti yok, amaçları sadece para kazanmak, bir gün bakıyorsunuzki siteniz açılmıyor alnında koskoca bir yazı sanki suçlular gibi " Bu siteye erişim bulunmamaktadır Lutfen acilen bizimle iletişime geçiniz. " ileşime geçiyoruz aylık transferi iki katına ödemeyi de 99 tl. den 150 tl ye çıkarıyoruz. işler iyi gitmeye başlıyor aradan iki ay daha geçiyor senerya aynı.

Telefon açıyoruz soruyoruz ismi F..... olan bir kişi diyorki sizin siteden çok resim indirmişler, site sayacını hiçe sayıyorlar, bu aylık tarfik limitinin aşması için bir mazeretmi.

Özün sözü host arayanlar sakın kaliteweb e güvenmeyin hem paranızı alıyorlar hemde siteniz rezil rüsva oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5