İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteweb kalitelimi sizce?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bu şirketin ciddiyetsiz ve müşterilerini mağdur ettiğini çok kez duymuştum aslında bu komedi bölümünede yazılabilirdi her neyse... Sizce affiliate programı ile webmasterlere para kazandıracağını iddia eden bir şirket lisanssızed script kullanırmı? : ) Varsayalımki para kazandırıyor ben yinede böyle ciddiyetsiz bir şirkete para kazandırmak istemezdim doğrusu... Bana komik geliyor gerçektende insanların emekleri ile para kazanmak ve kaliteliyiz biz diye ahkam kesmek : ) Aslında bunları o lisanssızed script ile bir güzel borçlandırmak lazım ama bana pek dokunmadıkları için bende dokunmuyorum : )

Bknz: http://www.kaliteweb.com.tr/idevaffiliate/

Kolay gelsin

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben çok eskiden çalışmıştık sunucu kiralamıştık fdc aracılıgı yapıyorlardı perişan olmuştum son durumlar nedir bilmiyorum.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hala fdc ile çalışıyorlar kendilerinide fdc nin Türkiye temsilcisi diye tanıtıyorlar : )

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir ara ana bayileri oldu fdcservers.net yazınca kendi sitelerine giriyordu resmi bayi idiler ama artı kdeğiller.

muhsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaliteweb... adı kaliteli ama maalesef verdiği hizmetin bir kalitesi yok, bu şirkette müşteri memnuniyeti yok, amaçları sadece para kazanmak, bir gün bakıyorsunuzki siteniz açılmıyor alnında koskoca bir yazı sanki suçlular gibi " Bu siteye erişim bulunmamaktadır Lutfen acilen bizimle iletişime geçiniz. " ileşime geçiyoruz aylık transferi iki katına ödemeyi de 99 tl. den 150 tl ye çıkarıyoruz. işler iyi gitmeye başlıyor aradan iki ay daha geçiyor senerya aynı.

Telefon açıyoruz soruyoruz ismi F..... olan bir kişi diyorki sizin siteden çok resim indirmişler, site sayacını hiçe sayıyorlar, bu aylık tarfik limitinin aşması için bir mazeretmi.

Özün sözü host arayanlar sakın kaliteweb e güvenmeyin hem paranızı alıyorlar hemde siteniz rezil rüsva oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5