İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteyi ya da bid'i arttirin

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Durup dururken bu sacmalik cikiyor, daha yeni 0.08 ile 4. sirada oldugum keywordde dun inaktif yapiyor, kaliteyi arttirin ya da bid'i 0.20 yapin diye, bugun 0.4 ve 0.5. Her gecen gun kendi arttiriyor, sacma sapan bir kelime yaziyorum, arama volume'u cok dusuk, reklam vereni yok, onda da otomatik 0.4 filan istiyor. Bu kalite olayi yalan geldi biraz, benim reklam veren sayfamla keyword oldukca ilintili. Bu konuda bilgisi olan var mi?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Durup dururken bu sacmalik cikiyor, daha yeni 0.08 ile 4. sirada oldugum keywordde dun inaktif yapiyor, kaliteyi arttirin ya da bid'i 0.20 yapin diye, bugun 0.4 ve 0.5. Her gecen gun kendi arttiriyor, sacma sapan bir kelime yaziyorum, arama volume'u cok dusuk, reklam vereni yok, onda da otomatik 0.4 filan istiyor. Bu kalite olayi yalan geldi biraz, benim reklam veren sayfamla keyword oldukca ilintili. Bu konuda bilgisi olan var mi?
ayni site icin birden fazla adwords hesabi actigin zaman oluyor bu o kampanyayi sil ve yeni bastan bir kampanya yarat
birde keywordleri girmeden once reklam metni ve url ni sacma bir sekilde yaz
jhsjsjss jshsjh
kjssusus jhsussu usjsh
jhssuys ksjsiuis hshgshgs
www.sjhsysgysgs.com
gibi kelimeleri girip ucreti girdikten sonra hesabinda reklam metnini yeniden duzelt

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Abi zaten kalitesiz diye bid arttiriyor, tek hesapta var bu. Bir soyledigin gibi deniyim bakalim ama yine de.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi zaten kalitesiz diye bid arttiriyor, tek hesapta var bu. Bir soyledigin gibi deniyim bakalim ama yine de.
kaliteden kasti aktif etmek
hesablari acarken keywordleri girmeden once sacma bir url ve metin gir
daha sonra hesabin kurulumu tamamen bittik ten sonra kendi url ve metnine degistir

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ilginc evet, 0.22'den 0.15'e dusurdu. Ama yarin tekrar arttiracagina eminim artik :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ve gece tekrar artmis. Hayir bu keywordde rekabet olsa, arama yapinca bir suru sey ciksa tamam diyecegim ama aramada bos cikiyor, rekabet yok. Adwords blogda artik rekabete gore bid arttirimi yerine kaliteye gore yapiliyor diyor, onu gectim tamam, neyin kalitesi ki daha sitemi ekledikten 2-3 saat sonra bid'e %50 zam koyuyorsun. Buna What a Scam diyorlar heralde.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Culpable
kaliteden kasti aktif etmek
hesablari acarken keywordleri girmeden once sacma bir url ve metin gir
daha sonra hesabin kurulumu tamamen bittik ten sonra kendi url ve metnine degistir

Aynen katılıyorum hatta :D reklam aktif olduktan sonra da öneğin siten oyun ise orneğin xxxoyun.com keywordları oyun olarak girersen fiyatlar biraz uçuk kaçık oluyor :D ama xxxdengesiz.com domain yazarsan aynı keywordlar çok ucuz çıkar ben bunu fark ettim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5