İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kameralı, sesli sohbet isteyenler

M

Maksim

Misafir
Merhaba,

kameralı sohbet isteyenler için elimizdeki sistemi sunuyorum. İlgilenen demosundan görebilirler. Sistemin özellikleri şu şekildedir:

Özellikler:

1. Adminlik seçeneği
  2. Banlama ve kickleme
  3. Kişi yasaklama
  4. Otomatik küfür koruması
  5. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş
  6. Deneme girişi
  7. Özel ve genel sohbet
  8. Görüntülü ve sesli sohbet
  9. Görüntü ve ses kalite ayarları
  10. Yazı rengi ve boyutu seçimi
  11. Ses açma / kapama
  12. İstenilen mesajla üyeleri karşılayabilme

Uygulama Hakkında:

Kameralı Sohbet uygulaması Flash Media Server ile çalışıyor, ayrıca Asp ve MySQL ile entegre edildi, uygulamayı kullanmak isteyip de Flash Media kurma imkanı olmayanlar için sunucu hizmeti verebiliriz, Asp veya MySQL kullanmak istemeyenler için de üyelik ve banlama opsiyonlarını kaldırıp uygulamayı yeniden düzenleyebiliriz.

Uygulama tek domain için çalışır. Ve swf dosyasını içerir.

Qafein.Com

Demo sürümü görmek için:

http://www.qafein.com/VideoChat/ adresinden görebilirsiniz. Üye olarak saydığım özellikleri görebilirsiniz.

Fiyatı: Süresiz kullanım için 500 tl'dir. Ödeme peşin ve havale ile yapılmaktadır.

demo kullanıcılar:

1:
demo
deneme

2:
demo1
deneme1

Bir rica: Lütfen bu konuyla ilgili konuyu dağıtıcı mesajlar ve yorumlar yazmayınız. Sadece ilgilenen arkadaşlarla irtibat kurmak istiyorum.

Saygılar, ilginiz için teşekkürler.

I

indirbir.com

Misafir
eline sağlık süper olmuş bence ücreti verebilenler durmadan alsın (:) free olsaydı cok daha iyi olurdu :D

M

Mete

Misafir
evet ama ben denemek istiyorum bakayım bi demo kullanıcılar:

1:
demo
deneme

2:
demo1
deneme1
demistin hata veriyor.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hata vermesi normal arkadaşlar. konuyu açan arkadaşın konusu neredeyse 1. yılını kutlayacak. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5