İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kamerası olan ustalar :)

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir kamera almak isitiyorum Allah kısmet ederse.

Bu konuda uzman arkadaşım Sony Dcr hc 36e diye bir marka önerdi ve 800*600 çözünürlüğünde kayıt yaptıgını soyledi. O profosyonel oldugu için güvendim. Ancak bazı sitelerde 24e gibi modeller oldugunuda gördüm.Bu kameranın fiyatı 750 ytl imiş ve görüntü kalitesi harikaymışi. Zaten 800 600 oldugundan belli.

Sizin kullandıgınız veya tavsiye edebileceğiniz bir model varmı ? 750 ytl yi geçmezse veya yakın olursa sevinirim. 800 850 ytl civarıda kabulumdur :)

H

hedehot

Misafir
hic kameram olmadı vallahi :) webcam ile evden cıkınca odama kurdugum webcam ile kayıta alıyorum odayı sadece :p en fazla 2 saat dısarda kalırım o da ayda 1 olur :)

M

MasterTR

Misafir
bende 750-1000 ytl arasi bi makina ariyorum

sony-t30 var cok kaliteli cekimler yapiyor. buna alternatif onerileriniz varmi?

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bende 42e var. küçük boyutlarıyla çok güzel iş çıkartıyor. doğru hafıza kartını alman lazım yoksa çektiğin fotolar bişeye benzemiyor. kasede çektiği videolar harika. olmayan özelliği yok. tavsiye ederim

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
42e geçen yazın dvicam'lerde en üst modeliydi ancak şimdi hard diskli falan süper makineler çıktı. 42e 1,03 megapixsel. küçük boyutları kaliteli video çekimleri ile çok şahane bir makine. sony sitesinden karşılaştırma edilebiliyor diye hatırlıyorum

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam teşekkürler yardımların için :) inceliyeyim biraz daha sony sitesinden.

H

hedehot

Misafir
webcamla odani nasil kayit ediyosun anlatirmisin :)

bilgisayarım da webcam icin özel bir kısım var C / D gibi. ordan giriyorum seceneklerden wideo kayıtını seciyorum kamerayi bilgisayar dolabinin üstüne koyuyorum 1-2 saatlik kayıt icin 250 GB hdd yetiyor cok bile geliyor benimkisi kendimce birsey :) her webcam böyle degil tabi ki. kurcaladıkdan sonra tüm webcamlarda wideo kayıt secenegi vardır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5