İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kamil koç rahat hat

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
su anda kamil koç rahat hat ile seyahat ediyorum. internet var, sıkıcı olan otobüs yolculuğu artık zevkli. yolculuk yapacaklara tavsiye ederim.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet gerçektende öyle :) yanımdaki adam laptop u açıp tavla oyamaya başlamıştı myneten. dedim nooluyoz. meğer rahat hatmış. :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
priz yok ama laptop 4 saat götürüyor piliyle. uykum yoktu iyi oldu :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok zaten 5.5 saat. molada biraz sarj etsem yeter. alıstım 6da 7de uyumaya otobüs yolculukları iskence oluyor. ama simdi iyiyim bir ton makale okudum iyi oldu :p

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazın dönüşte reklamını görünce ne mutlu olmuştum meğer yazlık bölgelere koymuyolarmış..

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

Rahat hat değil aslında isimi rahat kamil koç.şirketin rahatına düşkün müşterileri için ayarladığı vip standartında internet, 5 farklı radyo kanalı ( pop sanat müziği türkü vs ) extra bir kanalda da film verdiği.İkramların kutu içeceklerle verildiği kutu kola, ice tea vs gibi kısaca hizmet dolu bir araba diyeyim.Fakat ücreti diğerine göre +3-4 ytl değişiyor..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
+3-4 katta iyi para bee :D...1 ytl lik kutu cola ve wireless için...

ama evde yarım kalan rapid downloadlarına demek otobustede devam edicez :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en azından çift koltuktaki olan yanıma kim oturacak stresi yok. ben yanımdaki insanın bana değmesinden nefret ederim. her seferinde de yanımdaki adam dizini dayar deli olurum. tek koltuk, laptop karsında oh :p

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Otobüsten takıldığın siteler yüzünden nasıl atıldığınıda yazsana dağ başında .. :D

Bu arada 40 ytl dahi olsa internet olanı tercih ederim. En azından sıkılmam yolda .. :]

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun zamandır yabancı forumları okumaya vakit bulmuyordum, onları okudum iyi oldu. r10'a giremiyorum zaten, iyinet ve diğer yabancı sitelerdeyim :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hız asagı yukarı dial-up hızında. download 3.5 kb/saniye civarında. yavas ama etkili internet bu yani insan hızdan sikayet etmiyor bile. fakat kısır olma tehlikesi ar 3 saattir laptop kucağımda :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yinede fena değilmiş hız , 1 > 0 mantığı ile şükretmek lazım :)
Başka kaç kişi var laptoplu otobüste ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5