İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kampanya: Beni Öldürme Anne!

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Web sitemiz güzelce bi düzene geçerse asil o zaman bizi kimse tutamaz, elimde toplaminda 3k-4k olan sayfalar var. Ayrica profilimde paylasirim, boyle seylere duyarli olan arkadaslarim var, paylastiririm.

Yeter ki bu proje hemen yürürlüge gecsin.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
En kısa zamanda yürülüğe girecektir. En geç yarın öğlen..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Çok iyi giriş yaptık. Twitter hesabını da etkin olarak kullanmaya başlayalım. @benioldurmeanne paylaşımlarını da başlatalım hemen bence... Yarın da site açılır. Çok iyi düşündün PaulShark :) Hadi bakalım... 2-3 tane twit atıp yatmak niyetindeyim. Face'de davetleri yaptım. Yarın falan geri dönüşler gelmeye başlar. Bir de bana otomatik seçme kodu lazım. Elinde olan atabilir mi?

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sitemde Paylaştım elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Çok süper gidiyor bence. teşekkürler tüm katılanlara. faceden paylaşalım. Yarın da sitelerimizden post ve link veririz.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bir de ilk posta topluca face, tweet, site adreslerini eklesek her kes kolay ulaşsın diye?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Tüm adresler ilk postta eklenirse iyi olur, ben de DNS ayarlarını yapınca sitemden yazıyı değiştirebilirim. İyinet camiası olarak böyle bir projeye imza atmak heyecan verici benim açımdan. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum kendi adıma.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Çok iyi yerlere getirebilir, hatta basında kendimize yer edinebiliriz. Türk internet kullanıcılarını bilgilendirmek adına bir webmaster topluluğu(iyinet) böyle bir proje başlattı. Neler düşünüyorsunuz efendim :p

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Bakın demedi demeyin eğer bu olay basına yansımaz ise neyim, gerçi ben olamayacağım benim adıma Eif konuşur :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Çok güzel bir şey yapıyoruz. PauLShark en büyük yük sana düştü, ama emin ol buna değer dostum. İyi ki böyle bir atılım yaptın.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Tamam röportajları falan ben yaparım ya sorun etmeyin o kadar. :D.
Şaka bir yana, basina ciksakta cikmasakta internette yanki uyandirsa yeter..

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Teşekkür ederim. Sizin gibi dostlarım yanımda olmasa tek başıma ne yapabilirdim ki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5