İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kampanya: Beni Öldürme Anne!

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Millete herşey dalga olmuş, kimse gerçeğin farkında diil, onada hak veriyorum düşünmeden yazmasının sebebi , ailesinden aldığı eğitim olabilir..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bu düşünceli davranışınızdan ötürü size teşekkür ederim. Gerçekten beni çok etkiledii.. Eminim burada milyonlara hızla ulaşabilen WEBMASTER topluluğu mesajın doğru adrese ulaşması noktasında büyük katkı sağlayacaktır. Böyle düşünceli insanlardan oluşan bir forumda yönetici olmaktan gurur duyuyorum..

Sizi destekliyorum..

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Bu düşünceli davranışınızdan ötürü size teşekkür ederim. Gerçekten beni çok etkiledii.. Eminim burada milyonlara hızla ulaşabilen WEBMASTER topluluğu mesajın doğru adrese ulaşması noktasında büyük katkı sağlayacaktır. Böyle düşünceli insanlardan oluşan bir forumda yönetici olmaktan gurur duyuyorum..

Sizi destekliyorum..

Teşekkürler katılımındanda biz grur duyduk Adminlerin duyarlı oluşu hoşuma gitmiyor diil açıkcası =)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Daha görmeyen yöneticilerimizde var bu konuyu.
Iyineti bu yuzden seviyorum. Kullanicilarla arasinda tepeden bakan bi mesafe yok.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Lanet , oda farklı bir Erdemlik ve beni etkileyen kısmı açıkcası

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Eklediğimiz makalelere twitter ve facebook ve web sitesi linkimizi koyarsak daha kolay fazla kitlelere ulasabiliriz arkadaslar.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
öyle değil. yani desteklemek isteyenler makalelere aşağıdaki linkleri ekleyebilirler şeklinde.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
domain filtre yemez mi?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bu kampanya kitlelere ulastiginda onun bi oneminin kalacagini sanmiyorum. Bi onemi olsa bile seo ile ugrasan yoneticilerimizde destek verecektir ve bir cok kisi, buna eminim..

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
yine de googleda beni öldürme anne yazdığımızda ilk sırada çıksa iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5