İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kampanya: Beni Öldürme Anne!

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
PauLShark wp yi kurmaya başlamış :)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
WP'i kurdum yalnız bu dns ve pc deli etcek beni flush çekmekten bi hoş oldum :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
PauLShark arkadaşım ellerine sağlık. En büyük yükü sen üstlendin. Bu hali gayet güzel. her kesin fikirleri ile daha güzel hale geleceğinden eminim.

Arkadaşlar bu site iyinet webmasterleri adına hazırlanıyor. Bu nedenle desteklerinizi esirgememenizi rica ediyoruz. Az yada çok her kesin faydası dokunabilir.

Katılımlarınız bekleniyor!!!

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
PauLShark arkadaşım ellerine sağlık. En büyük yükü sen üstlendin. Bu hali gayet güzel. her kesin fikirleri ile daha güzel hale geleceğinden eminim.

Arkadaşlar bu site iyinet webmasterleri adına hazırlanıyor. Bu nedenle desteklerinizi esirgememenizi rica ediyoruz. Az yada çok her kesin faydası dokunabilir.

Katılımlarınız bekleniyor!!!

Sistemler ve Seo Üzerine Çok Fazla Bilgim Yok Ama Daha Öncede Söylediğim Gibi Diğer Konularda Yardımcı Olabilirm.

Sitesi , Blogu , Sayfası Olan Arkadaşlar Yayılma Kısmında Yardımcı Olacaklardır İnanıyorum. Bizlerde Makale vb. Konularda Yardımımızı Esirgemeyelim.

Lütfen Sizde Bu Sosyal Harekete Destek Olun!

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Makaleleri hazırlamaya başladık. Son hali üzerine eklemeler için destekelerinize ihtiyacımız olacak.

Site ile ilgili fikirlerinizi, facebook ve twitterdeki desteklerinizi bekliyoruz. Bloglarınızda paylaşıp katkıda bulunabilirsiniz.

http://www.benioldurmeanne.org/ Destekleriniz bekleniyor.

Perspektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba

Bu kampanyayı düşünen,hayata geçiren ve emek veren herkesi tebrik ederim.Site içeriğim bu konuya pek yabancı sayılmaz.Makaleyi linkleriyle yayınladım.Faydalı olacağına inanıyorum.Herkese kolay gelsin:alkış:

Perspektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şu an tweet liyorum zaten

anahtar kelime olarak;

1.
hamileyken sigara içmek
,
2.
hamilelikte sigara
,
3.
iyinet.com/kampanyalar Beni Öldürme Anne!
,
4. Beni Öldürme Anne!

kullandım.Google aramada en yeni aramalara baktığınızda çıkıyor

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
genişlik : 535, yükseklik 175 bu boyutlarda bize 5 adet resim lazım kampanya veya konu ile ilgili. Bunu halledebilecek gönüllü bir arkadaşımız var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5