İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kampanya Dünya rekoru

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz nasıl kazanacağız :D

hayırlı olsun

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gule gule sat kac kontor harcadın bunları almak ıcın merak ettım

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
<konu dışı>ibrahim birader. sen çok ilginç bir kişiliksin vallahi
Uğur Dündar'ın seni konuk alması lazım :D
sittin sene kalsam uğraşamam ben bu işlerle. iyi de kazanıyorsun gördüğüm ve anlattığın kadarı ile.
vallahi helal olsun ne diyeyim başka. Şansın bol olsun
</konu dışı>

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu adam ne biçim adam hala çözemedim ya:d sürekli kazanıyor

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
UndeaD' Alıntı:
biz nasıl kazanacağız :D
hayırlı olsun

ibrahimkoknarın sadece kazandıklarını okuyorum. Nasıl kazandığı hakkında birşey yazmıyor. Eğer burası paylaşım yeriyse ve kazanma yolları açıklanmayacaksa ozaman kazandıklarını buraya yazmanın ne anlamı var anlamış değilim. Bir tür ego tatmini sanırım.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
sitemde tüm kampanyalar hakkında açıklayıcı bilgiler var yada iyinet internetten para kısmındaki "tüm kampanyalar burada" konulu kısmındada yazıyor onlara bakarsan sanırım sana yardımcı olur

R

Reignman

Misafir
Bu adam kazanıyor, çünkü kazandırıyor (hoş daha ben hiç bir şey kazanamadım ama sorun bende herhalde :D ) Bu kural hep böyledir, kazandıran kazanır. Ayrıca Forum paylaşım sıralaması yapılsa, herhalde ilk 3'te ibrahimkoknar yer bulur kendine. Ne diyelim, Allah arttırsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi