İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[KAMPANYA] Orjinal Türkçe Makale 0.50 TL | Orjinal İngilizce Makale 1 TL

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet, işleri biraz hızlandırmak ve daha çok ısınmak için size mümkün olan en düşük fiyatlar ile servis öneriyorum.

Ortalama 200/250 kelime uzunluğunda orjinal Türkçe makale SADECE 0.50 TL
Ortalama 200/250 kelime uzunluğunda orjinal İngilizce makale SADECE 1 TL

Mümkün olan en kısa geri dönüş zamanları ile.

Yazar kimdir?

Makaleleri ben yazacağım. Gün içinde çalışmadığımdan yazmak için yeterli vakte sahibim. Mesleğim İngilizce öğretmenliği, yani, hem yazma dersi aldım, hem de yazma dersi verdim. Siparişinizi verirken bunu da gözönünde bulundurunuz.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu tercihiniz varmı, yoksa her konuda makale yazarımmı diyorsunuz?

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üzerinde bilgi bulunması ve yazılması çok zor konular olmadığı sürece birçok konuda yazarım diyorum.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Peki size desemki konu bu, bununla ilgili bana 50 makale hazırlayın atıyorum domates konusunda makale istiyorum diyeceğim size, siz bana domates hakkında 50 ayrı makale hazırlayacaksınız örneğin domates nasıl yetiştirilir, domates faydaları falan hem Türkçe hem ingilizce, konular zor değil genelde heryerden kaynak bulabileceğiniz konular ancak orjinal ve benzersiz olması çok önemli.
Böyle birşey yapabilirmisiniz?

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Elbette, yapabilirim ki daha önceden de bu forumdan bir arkadaşa 90 İngilizce makale hazırlayıp teslim etmiştim. Eğer böyle bir projeniz varsa görüşebiliriz.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Tamam o zaman hayis, çalışalım seninle bu hafta biraz yoğunum fakat haftaya sanırım müsait olacağım kafamdaki projeler için...
Ben sana konuları söylerim hazırlarsın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5