İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kampanya Sunucu

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Adet
Dualcore 3.0
2 GB RAM
80 GB Harddisk
Centos / Cpanel
Aylık : 250 YTL

--------------

1 Adet
Dualcore 3.0
2 GB RAM
160 GB Harddisk
Centos / Cpanel
Aylık : 260 YTL

sunuculara ücretsiz optimizasyon yapılıp. tarafımızda gerekli güvenlik yazılımları yüklenmektedir.

Sunucular Türkiye - Netinternet sunucularıdır. NIS A.Ş de barınmaktadır
Aktif Networks

www.aktifnetworks.net

[email protected] ( msn mail )

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ali Gerçekten işini çok iyi yapıyor.
Alacak arkadaşa hayırlı olsun

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum bu şahıslar ile çalışmasınızı. Ben zamanında çok sorun yaşadım kendileri ile 2 kere düşünün buradan bir şey alırken.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitelerin sık sık kapanması , Zaman zaman Geri atılması bir site sahibi için büyük bir sorundur. Ben bunları yaşadım bundan sonrada bunlar yaşanacak diye bir şey yok ama tavsiyem herkesin iyice araştırma yapması.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitelerin sık sık kapanması , Zaman zaman Geri atılması bir site sahibi için büyük bir sorundur. Ben bunları yaşadım bundan sonrada bunlar yaşanacak diye bir şey yok ama tavsiyem herkesin iyice araştırma yapması.

Dediğiniz sorun süresinde Ali sunucuyu benden almıştır (usa lokasyonlu)
Sunucu bir gece boot olmadı resetten sonra.Bu Ali 'nin yapabileceği birşey değil yada elinde olan birşey değil.Tamamen elektronik bir makinenin zafiyetsizliği.

Ve bu olaya takiben 24 saat içinde anlık backuplar çekildi,sunucu re-install yapıldı tarafımca.

Ali'nin burda 12-13 saatlik kesintisi oldu.Buda onun elinde olan birşey değil.

Bir sözü söylemeden önce iyice kaynağını,detayı araştırmanızı öneririm.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kaynak benim kardeşim. Sitelerimin ne kadar kapalı kaldıgını benden iyimi bileceksin. Benim Ne kadarlık emeğimin geri atılma sebebiyle yok oldugunu benden iyimi bileceksin?

Ben ilk yazımda da alacak arkadaşlara 2 kere düşünmelerini ve iyi bir araştırma yapmalarını tavsiye ettim. Eğer gerçekten kalitelilerse araştırmalar sonucunda da 2 kere düşünme sonucunda da tercih edilirler zaten.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaynak benim kardeşim. Sitelerimin ne kadar kapalı kaldıgını benden iyimi bileceksin. Benim Ne kadarlık emeğimin geri atılma sebebiyle yok oldugunu benden iyimi bileceksin?

Ben ilk yazımda da alacak arkadaşlara 2 kere düşünmelerini ve iyi bir araştırma yapmalarını tavsiye ettim. Eğer gerçekten kalitelilerse araştırmalar sonucunda da 2 kere düşünme sonucunda da tercih edilirler zaten.

Sunucu bozulduktan sonra ben kurdum diyorun :) siz benden daha iyimi bileceksiniz diyorsunuz.

Neyse dediğiniz gibidir ;) iyi forumlar.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bozulduktan sonra isterse padişah kursun. Benim sitelerim 1 hafta 10 gün yarı açık yarı kapalı kaldımı sitelerimdeki verileri kaybettim mi ben buna bakarım.

Hem insanların araştırmasından korkmayalım. Düşünerek araştırarak alışveriş yapalım. Kalite her zaman kazanır dimi...

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş işini on numara yapıyor.

şuan resellerım var sorun yok.

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim nederse desin, herkes bilir aktif bilişim'in / aktif networks'ün işini nasıl iyi yaptığını...

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zanza artık seni kaileye almıyorum.

Çok şükür işimi nasıl yaptıgımı çalıştığım servisler ve müşterilerim çok iyi bilir.

aLkaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç tane ip veriyorsun ircd serbestmi ddos yiyormu ? İyi çalışmalar Anlaşabilirsek 2 tane alacagım

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Networkda TippingPoint IPS ve CiscoPIX bulunur haziran dan sonra çok iyi bir firewall sistemine kavuşacaz.şimdiki sistem biraz darklı olsada çok etkili,örnek 1 gbps lik saldırı yiyeceksin saldırı sunucuna gelmeden ip bloklanır sunucunda ek iplerden,biri sadece,diğer ipler çalışmaya devam eder,sistem asla kapanmaz.
etkilenmez sadece saldırı alan ip saldırı bitene kadar çalışmaz ama bu sadece çok büyük saldırılarda olur diğer türlü basit ddos saldırıları için ufak yazılımları sizin için yükleriz.
IRC serbestir

iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5