İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kamyon yazısı başına iş açtı!

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kahramanmaraş’ta kamyonetinin önünde, ”Nazar etme ne olur, çalarsan senin de olur” yazan sürücü, ’Suça teşvik etme” iddiasıyla gözaltına alındı

Göksun ilçesinde, ”Nazar etme ne olur, çalarsan seninde olur” yazısı bulunan plakasız bir kamyonetin dolaştığı ihbarını alan Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yaptığı takip sonucunda aracı tespit ederek durdurdu. Aracın önündeki yazıyı gören polis, sürücü M.T’yi gözaltına aldı.

Plakası tespit edilemeyen ve ruhsatı bulunmayan kamyonetin sürücüsü, Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından ”Suça teşvik etme” iddiasıyla adliyeye sevk edildi. M.T, ifadesinin alınmasının ardından savcılıkça serbest bırakıldı.

AA

invincible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten bizim ülkemizde böyle şeyler olmasa şaşarım ben.Gerçi orda bir yazım hatasının yapıldığını düşünüyorum yani şöför bilinçli bir şekilde göstere göstere çalıyorum diyecek değil ya ama polisin gözaltına alması da ilginç, suça teşvikten almışlar içeri, yani ne diyecekler sen milleti çalmaya mı teşvik ediyorsun.Yani sorarsın bu ne arkadaş diye ama böyle birşeyden de adamı içeri almak ilginç doğrusu.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Araç plakasız olduğu için yakalamışlardır. Fakat bu iş bununla sınırlı değildir bence. Muhtemelen farklı suçlardan da araması vardır. Ama basınımız işin sadece bi tarafını görür.

Mesela :

medyan%2525C4%2525B1n%2B3%2Bfarkl%2525C4%2525B1%2By%2525C3%2525BCz%2525C3%2525BC.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5