İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kanal ekleyince feci düşüş oldu

K

Kara

Misafir
Arkadaşlar kanal ekledim ve 50% düşüş oldu. Abartısız 50% düştü. Gösterim bile yarı yarıya eksik sayıyor normal mi bu anlamadım ben?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplam veriye bakıyorsun değil mi? kanal ekleyince düştü diye bir şey olmaz çünkü.

K

Kara

Misafir
Bu arada hem URL kanalı ekledim 2 tane hem de 2 tane diğer kanalları ekledim. Bunlardan birini silsem mi napsam?

G

Gencadam

Misafir
Ne kadar çok gösterim yapıp da az tıklama alırsan gelirin o kadar ço kdüşer. Bununla ilgili olabilir. Kanal ekleyince gelir düşmez. Genel toplama bakacaksın, kanalları seçmeden.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnisin var ... aksine kanal eklediginde gelirin az da olsa artar ... ornek olarak ben x.com sitem icin x.com/klasor/ seklinde butun alt bolumleri kanal olarak ekledim onceden x kazaniyordum simdi x*2 kazaniyorum. tabi bunun ayrintilari var... sunu soylim kanalda kazanc da gosterim de dusmez sende bir hata vardir.

G

Gencadam

Misafir
Kernel sen, "URL Kanallarını Yönet" yazan yerden mi yoksa "Özel Kanalları Yönet" yazan yerden mi kanal oluşturdun?

K

Kara

Misafir
hocam ben her ikisini de yaptım. gereksiz bişey yaptım sanırım. URL yi kaldırsam mı? yada ötekini mi kaldırayım?

G

Gencadam

Misafir
Aynı site altındaki sayfalar için sanırım URL yapmak lazım. Diğerini hile falan sayarsa yazı kederiz :) URL seçince, sanırım otomatik görüyor. Diğer kanalın kodu var ama URL'nin kodu yok. Emin değilim hangisini kaldırman gerektiğinde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5