İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Kanal T" Sektörel Haber Merkezi Programı Reklamları

TurkisHero

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nurseli İdiz'in sunduğu Sektörel Haber Merkezi programı için muhabirlik yapmaktayım. Programda ilgi alanım olan Müzik ve İnternet sektöründe olan şirketlerle görüşeceğim.

Program her cumartesi ana haberden sonra prime time da yayınlanan 2 saatlik bir canlı yayın programıdır. Bu programda sektördeki farklı firmalara 5 er dakika yer veriliyor. Reklamınız haftada 1 canlı yayın 3 tekrar bölüm olmak üzere 4 kez, toplamda 20 dakika yayınlanıyor. Firmada birebir olarak yapılacak çekimler ve soru cevap şeklindeki diyaloglar ile sektördeki çalışma şeklinizi eksiksiz olarak yayınlayacağız.

Ayrıca tanıtımınızın olduğu dvd yi size hediye ediyor bu tanıtımı istediğiniz yerde kullanma hakkını size veriyoruz. Nurseli İdiz ise firmanızın reklamının sunumunu yapıyor. Muhabirliğini ise profesyonel bir ekiple bizzat kendim yapıyorum.

Ücret için pm isteyiniz.

Lee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fiyatları pm atarmısınız

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bende pm bekliyorum. Ancak programın teaser tarzı tanıtımları oluyormu gün içinde?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Ücret konusunda mesaj alayım. Teşekkürler.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ücret konusunda mesaj alayım. Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi