İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kanal vs toplam

M

mfk_1868

Misafir
arkadaslar kanal kazancı toplam kazanctan yuksek gorunuyor bu nasıl oluoyr yoksa kazancım hepsinin toplamımı ornek veri gonderiyorum.

21 Ocak 2005 Cuma 2.476 15 0,6% USD 3,81 USD 9,44 (Toplam)
21 Ocak 2005 Cuma 3.846 26 0,7% USD 4,89 USD 18,80 (Kanal)

Bu kanaldan baska birde anasayfa vardı zaten. Bu nasıl oluoyr ve benim kazancım nedir?

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunda bir hata var, kanal kazancı diye bir şey yoktur. Sadece toplam kazanc vardır.
Zaten ne olursa olsun, kanallarda gördüğün ( istatistik amaçlıda olsa ) kazanc toplam kazanctan fazla olamaz.
Raporu tekrar gözden geçir bence.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) fazla olur kanalları eksik açmışsındır muhtemelen benimde fazla çıkıyor çünkü 1 siteye kanal eklememişim

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WhiteKey' Alıntı:
:) fazla olur kanalları eksik açmışsındır muhtemelen benimde fazla çıkıyor çünkü 1 siteye kanal eklememişim
kanalları eksik açmış olsa idi, genel toplam daha fazla olurdu.
zaten hiç şart ve koşulda kanallarda görülen kazançlar, toplam kazanctan fazla olamaz ki:)

M

mfk_1868

Misafir
WhiteKey' Alıntı:
nası yani şimdi benimz kazancım hangisi ve bunu nasıl duzeltebilirim

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mfk_1868' Alıntı:
nası yani şimdi benimz kazancım hangisi ve bunu nasıl duzeltebilirim
dikkata alacağın kazanç toplam kazançtır.
ayrıca her gün için aynı şekildemi veri var. yani hep kanal kazançları daha mı fazla. eğer öyle ise başka bir günün verilerini verebilirmisin?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
opps yanlış okumuşum kanal kazancın yüksek olamaz. çünkü 2 gün geriden geliyor.
ama böyle bir durum varsa google hesabınızda görünen miktar incelemeden geçtikten sonra ödenecektir (geçerli clickler yani).
google ay sonu inceleme yapıyor gene senin durumun büyük ihtimalle orada çözülecek :(
denildiği gibi toplam kazancı baz almalısın çünkü öteki istatistik vs. için..

M

mfk_1868

Misafir
WhiteKey' Alıntı:
opps yanlış okumuşum kanal kazancın yüksek olamaz. çünkü 2 gün geriden geliyor.
ama böyle bir durum varsa google hesabınızda görünen miktar incelemeden geçtikten sonra ödenecektir (geçerli clickler yani).
google ay sonu inceleme yapıyor gene senin durumun büyük ihtimalle orada çözülecek :(
denildiği gibi toplam kazancı baz almalısın çünkü öteki istatistik vs. için..
benim orada yazdıklarım toplam ve kanal ikiside 1 gunluk kanalın 2 gun sonradan geldigini biliyorum fakat burada cuma gunu toplamlarını yazdım. google a mail atıyım o zaman bakalım ne diyecekler.

Malcolm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iptaller de kanala iki gun gecikmeli yansiyor olabilir.
Dolayisiyla iki gun gectikten sonra iptal edilmis tiklama varsa, o henuz kanal verisine yansimamis olabilir.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mfk_1868' Alıntı:
arkadaslar kanal kazancı toplam kazanctan yuksek gorunuyor bu nasıl oluoyr yoksa kazancım hepsinin toplamımı ornek veri gonderiyorum.

21 Ocak 2005 Cuma 2.476 15 0,6% USD 3,81 USD 9,44 (Toplam)
21 Ocak 2005 Cuma 3.846 26 0,7% USD 4,89 USD 18,80 (Kanal)

Bu kanaldan baska birde anasayfa vardı zaten. Bu nasıl oluoyr ve benim kazancım nedir?

öyle bi yanlış anlaşma bendede olmuştu. bu sorun kesinlikle googleden yansıımıyor :)

Bende şöyleydi: kanal filtresi yaptım aynı anda url filtresindede ok işaretini koydum. ve böylece kanal gelirler toplamdan daha yüksek olur.
Kanal filtresi yaparkan nereye ok işaret koyduğunuzu iyi kontrol edin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5