İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru Kanalım neden olduğu yerde sayıyor ? Nasıl büyürüm ?

seohocam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Kişisel bir youtube kanalım var. Bir kaç farklı tür video atarak hangi alanda içerik üretmem gerektiğine karar vereceğim.

Konseptim şu şekilde ;

3 Dakika : 3 dakikalık bir süre içerisinde önemli bir konuyu anlatıyorum. Araştırma - magazin - gündem

1 Konu 1 Konuk : Henüz buna baslayamadım. Kanalın biraz büyümesini bekliyorum. İş adamları ve ünlülerle videolar çekeceğim. Örneğin “Türktelekom Ceosu ile 15 temmuz sonrası Türktelekom “ gibi olacak.

Açıkcası konseptimin sağlam olduğunu düşünüyorum ancak şuana kadar kanalımın hiç büyümemiş olması ve olduğu yerde sayması, hiç izlenme almaması benim motivasyonumu düşürüyor.

Kanal linkim : https:://www.youtube.com/channel/UCklLkFMNhw98V_gKhWDfshw

Örnek bir video : https://youtu.be/Obol9ov74Xc

Kanal tasarımımla ve hazırladığım örnek videoda göze çarpan bir yanlış varmı ? Ve kanalımı geliştirmek için tavsiyelerinizi bekliyorum

Teşekkürler

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Bu şekilde devam ederseniz kanalın daha da büyüyeceğini düşünüyorum.
Konu seçimleri önemli. bir de trend videolarla çapraz videolar ekleyebilirsiniz. Bu hiti artıracaktır.

teknosayfam

0
Onaylı Üye
Reaction score
86
Konular fena degil,videoların profesyonel gorunmeli. İnsanların gerçekten ihtiyacına cevap verecek şekilde videolarını hazırla. Çok faydasını görürsün.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5