İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kanallar arasi oran

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şimdi az gosterım cok tık yoluyla gunluk geliri artırma yolunu denıyorum yalnız birşey sorucagım simdi diyelımkı anasayfada 2 içerik reklam var ve ıkısı ayrı kanallarda ben birini kaldırdıgımda diğer içerik reklamı farklı kanalda olsa bile artma şansı yuksek oluyormu. yani kanallar farklı olsa bile böle birşey mumkunmu

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
şunu demek istiyor herhalde desem hemen sallayacağım da maalesef hiçbirşey anlamadım ! özellikle artanı !

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende tam anlamamakla birlikte, arkadaşa sölemek istediğim şey : böyle şeyler yok, kafanı yanlış yerlere yoruyorsun. bu tarz konularda atıp tutanlara da çok mantıklı dayanaklar sunmadıkları takdirde inanma. ayrıca az gösterim çok tık, çok kazandırır gibilerinden kesinleşmiş bir bilgi yok, sen cümleye bu şekilde başlarsan işi bilmeyen biri gelip senin postu okuduğunda bunu geçerli bir bilgi olarak kabul edecektir. kimseyi yanlış yönlendirmeyelim.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım ben anladım :)
adsense de her halukarda kanalların ortalamsına bakılcak yani sen cpm ı düşük olan kanalı kaldırırsan diğer kanalalın cpm ı yükselecektir tabi kazancında

zıppkın
arkadaş yanlış birşey söylemiyorki yani amaç cpm ı yukarı çekmek bunun içinde sayfa to (tıklanma oranı) yükselmeli gösterim sayısı azalmalı
yani ben denemelerimde hep bunu gözlemledim

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende tam anlamamakla birlikte, arkadaşa sölemek istediğim şey : böyle şeyler yok, kafanı yanlış yerlere yoruyorsun. bu tarz konularda atıp tutanlara da çok mantıklı dayanaklar sunmadıkları takdirde inanma. ayrıca az gösterim çok tık, çok kazandırır gibilerinden kesinleşmiş bir bilgi yok, sen cümleye bu şekilde başlarsan işi bilmeyen biri gelip senin postu okuduğunda bunu geçerli bir bilgi olarak kabul edecektir. kimseyi yanlış yönlendirmeyelim.

tabıkı böyle kesin birşey yok ben sadece bu yolu deniyorum dedim aslında dıkkatlide davrandım yazımda gelirimin artma şansı olurmu diye bir soruda var nedense bu baslıga sert cıktınız anlamadım. bu bır denemedir bu yuzden zaten sizlere danısıyorum. Ama birde gecenlerde senın bir forumunda birde bunu deneyın tarzında guzel bir önerin vardı mesela onuda gecerli sayabılırız o zaman kesin olmasada degılmı ? oda yanlıs olur.

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım ben anladım :)
adsense de her halukarda kanalların ortalamsına bakılcak yani sen cpm ı düşük olan kanalı kaldırırsan diğer kanalalın cpm ı yükselecektir tabi kazancında

zıppkın
arkadaş yanlış birşey söylemiyorki yani amaç cpm ı yukarı çekmek bunun içinde sayfa to (tıklanma oranı) yükselmeli gösterim sayısı azalmalı
yani ben denemelerimde hep bunu gözlemledim

tamam bende senı anladım :)) genel ortalamaya bakılır dıyorsun bi denıyelım belkı bır sonuc alırız. bu konudakı kaygım aslında 2 reklam banneri varken tıklama saysıda dogal olarak cok oluyor birini kaldırdıgımda yarı yarıya dusecektır tıklama e tabi tıklama olmadıgı yerde de gelir olmaz.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tabıkı böyle kesin birşey yok ben sadece bu yolu deniyorum dedim aslında dıkkatlide davrandım yazımda gelirimin artma şansı olurmu diye bir soruda var nedense bu baslıga sert cıktınız anlamadım. bu bır denemedir bu yuzden zaten sizlere danısıyorum. Ama birde gecenlerde senın bir forumunda birde bunu deneyın tarzında guzel bir önerin vardı mesela onuda gecerli sayabılırız o zaman kesin olmasada degılmı ? oda yanlıs olur.

yok yahu, yanlış anladın serf çıkma falan yok :)
ben 3 sene bilg eğitmenliği yaptım, ağzımdan bir cümle çıkarken kendi cümlelerimi, hiç bi şey bilmeyen bir öğrenciymişcesine dinlerdim. çoğu zamanda öğrencinin beyninde soru işareti yaratacak yerleri kendim yakalar kendim sorulmasını sağlar, cevaplardım. oradan kalma bi alışkanlıkla senin cümleni acemi bi kullanıcı olarak okurken, yanlış bir yönlendirme, bilgilendirme olabileceğini farkettim. sadece onu belirtmek istedim.

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yahu, yanlış anladın serf çıkma falan yok :)
ben 3 sene bilg eğitmenliği yaptım, ağzımdan bir cümle çıkarken kendi cümlelerimi, hiç bi şey bilmeyen bir öğrenciymişcesine dinlerdim. çoğu zamanda öğrencinin beyninde soru işareti yaratacak yerleri kendim yakalar kendim sorulmasını sağlar, cevaplardım. oradan kalma bi alışkanlıkla senin cümleni acemi bi kullanıcı olarak okurken, yanlış bir yönlendirme, bilgilendirme olabileceğini farkettim. sadece onu belirtmek istedim.

tamam anladım senıde ben yanlıs anlasılmak ıstemıyorum. bu baslıgı okuyan herkesede söylemek isterim benım yapmak ıstedıgım bır denemedir ve bu deneme sonucunda herhangıbı gelir artısının olup olmaması hakkında fıkrınız varmı yanı tabı sans meselesi. belkı bende olmaz baskasında olur belkı hıc ole bişey yoktur tesadufden ıbarettır. herneyse ben kaldırdım kanallarımı sonuclarımı gorucegım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5