İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kanallar yeniden açıldı

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
BUgün itibariyle kaybolan kanallar yeniden açıldı.Artık hesaplarda kanallar görünüyor...

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben adsense ye mail attım
ilk cevap

Hesabınızı kontrol ettiğimde, reklam birimlerine yapılan tıklamaları gösteren özel kanallarınızın düzgün çalıştığını kaydettim. Sayfanızı ziyaret eden kullanıcılar her zaman reklamlarınıza tıklamayabilir. Bu yüzden sayfa gösterim rakamları ile özel kanallar ile takip ettiğiniz tıklama oranları farklı olabilir.

sonra caps alıp gönderdim.

gelen cevap

Bu sorunu dikkatimize sunduğunuz için teşekkür ederiz.

Sağlamış olduğunuz bilgiyi, daha fazla araştırma için mühendislik grubumuza yönlendirmiş bulunmaktayız.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç gündür koca google uyanmadı belli başlı yabancı forumlarda bas bas bağrıyorlar herkez mail atıyor zaten hala bir sonuç yok ilginç

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Saf ayağına yatıyorlar sanırım bilmezlermi durumu.

M

maiL

Misafir
çok ilginç ya. kanallarda tıklamalar toplamı 10 filan oluyor. genel tıklama 250.
birde google bu ayki ödemeyi sanırım biraz sarkıtıcak.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun hala devam ediyor değilmi? sizde durum nedir?

ayrıca google adsense kategorisini bulana kadar göbeğim çatladı, çok aşağılara itilmiş ve alışılagelmiş formatı bozmak iyi olmamış:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5