İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kanka.net e ne oldu? :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail attım yanıt alamadım bi bilgisi olan var mı neden kapandı.. yahu işte günlerce bekledim tamam burası iyi dedim reklam verdim kapandı :/ şansımı seveyim..

Bi bilgisi olan var mı?

V

varyemez

Misafir
Band sorunu olabilir bir kaç güne kadar açılır merak etme sahibi iyi bir insandır bu kapanmayıda göz önüne alır :)

T

TurkWeb

Misafir
1 hafta kapalı kalırsa trafik i bir işe yaramayacaktır reklam veren için çok kötü. Geçmiş olsun dostum. umarım açılır.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamalr,
Oncelıkle mail atmanız da herhnagı bır çözum değil; msn adresım var benımle ırtıbata gecebılrısın :)
sıte şu anda kapalı doğrudur bw sorunumuz olama 10 Tb bw var 200 Gb alan kendı sunucumuzda sadece bbıze ait başkada site yok ierçsinde ,
sorun tamamne server şirketı ıle kaynaklı vw bu yerden server alan xturk hekturk gıbı sıtelerdede sorun yaşanmaktadır kendılerıne mail yolu ıle bıldırımlerde bulunduk bakım çalışması olduğuna dair mail geldı asla merak etmeyınız bızı bılen bılır yılalrdır forumalrdayım herkes tanır asla kımsenın emeğı ılekazandığına ıhanet olmaz benden :) kaç gun kapalı kaldıysa o kadar surenız uzar, hit gibi bir endışenız olmasın bizim hit ımız 20 unde kapalı kalsak sabıtttır çunku kulanıcı grubumuz asla anlık zıyaretçıelredn oluşmamaktadır umarım sorunu kısa surede çözeceğız,
Saygılarımla

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok merak ettiğim zaten paramı alıp kaçtılar demedim ne oldu sorunne dedim :) zaten o sitenin kapanması abes yani kapanmaski domainle forumu birine satar insan..

T

TurkWeb

Misafir
dazlakcom' Alıntı:
Selamalr,
Oncelıkle mail atmanız da herhnagı bır çözum değil; msn adresım var benımle ırtıbata gecebılrısın :)
sıte şu anda kapalı doğrudur bw sorunumuz olama 10 Tb bw var 200 Gb alan kendı sunucumuzda sadece bbıze ait başkada site yok ierçsinde ,
sorun tamamne server şirketı ıle kaynaklı vw bu yerden server alan xturk hekturk gıbı sıtelerdede sorun yaşanmaktadır kendılerıne mail yolu ıle bıldırımlerde bulunduk bakım çalışması olduğuna dair mail geldı asla merak etmeyınız bızı bılen bılır yılalrdır forumalrdayım herkes tanır asla kımsenın emeğı ılekazandığına ıhanet olmaz benden :) kaç gun kapalı kaldıysa o kadar surenız uzar, hit gibi bir endışenız olmasın bizim hit ımız 20 unde kapalı kalsak sabıtttır çunku kulanıcı grubumuz asla anlık zıyaretçıelredn oluşmamaktadır umarım sorunu kısa surede çözeceğız,
Saygılarımla
Xturkden hostmu aldınız muhahaha, o site bi daha açılmaz ben sana söliyeyim. Adamlar hem dolandırıcı hemde yalancı..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçi yine zarardayım.. Forum sitesi bu 3 gün kapalı kalsa 4 . gün kimse girmez gider kendine yeni forum bulur.. Oy oy.. Walla o kadar dolandım hangi forum hangi forum diye aha aldım forumu :)

gerçi kimsyi suçladığım yok yanlış anlaşılmasın kise sitesi kapalı kalsın istemez..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xturk un neyı dolandırıcı hocam ?
ben amerıkadan sunuc aldım dıyorum ıyı oku
+ xturk yonetımınde bulunuyorum kımseyı dolandırdığımızı hatırlamıyorum xturk 1 site değil gruba bağlı bır çok forum var ve toplamda 120.000 uyemız bulunmaktadır xturkde 8kanka net dahıl değildir)

T

TurkWeb

Misafir
dazlakcom' Alıntı:
xturk un neyı dolandırıcı hocam ?
ben amerıkadan sunuc aldım dıyorum ıyı oku
+ xturk yonetımınde bulunuyorum kımseyı dolandırdığımızı hatırlamıyorum xturk 1 site değil gruba bağlı bır çok forum var ve toplamda 120.000 uyemız bulunmaktadır xturkde 8kanka net dahıl değildir)

dostum sen yenisin herhalde geçmişini bilmiyorsun xturk un neyse.. o serverin bi daha açılmaz ben söliyimde... sen tüm üyeleri topla bide 5 le çarp öyle söyle bari hepsi aynı insanlar kandırmayın milleti..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya hocam kıme neyı anlatıosun anlayamadım hala aılmazdıosun oku yazman yokmu guzel kardeşım ameırkan server aldım dıyorum ben sana orda server alıp kullanan diğer sıtelerıde yazdım cart curt yazıosun okuamdan hiç bi yerde flood uye yapacak halımız zamanımız yok bızı bılen bılır bılmeyende senın gıbı kendı çapında konuşur durur

T

TurkWeb

Misafir
dazlakcom' Alıntı:
ya hocam kıme neyı anlatıosun anlayamadım hala aılmazdıosun oku yazman yokmu guzel kardeşım ameırkan server aldım dıyorum ben sana orda server alıp kullanan diğer sıtelerıde yazdım cart curt yazıosun okuamdan hiç bi yerde flood uye yapacak halımız zamanımız yok bızı bılen bılır bılmeyende senın gıbı kendı çapında konuşur durur

ABD den server aldın, host firman bakım var dedi sana öylemi? Okuma yazma bilmeyen kim arkadaşım şu yazdığın yazıyı anlamak için yeni bir dil öğrenmek lazım..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senın ıcın ımla klavuzu mu duzenlıyım git whoıs çek kanka.org derdını anlayamadım en ıyı hangı forum konusundada her şeye atlamışsın sazan gıbı derdın ne anlamadım neyse ne yazıosan yaz kardeşım bızı bılen bılıyor, çok konuşuyosun yaz sıtelerınıde senıde yorumlayalım... elınden hiç bir iş gelmeyenelr gelıp yorum yazması kadar komık bır şey yok veya bir şeyler yapmaya çalışıp başarı elde edemeyenelrın...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya forumlar yanıt almak içn sanırım ben ulaşamadım kendilerine bilen var mı diye sordum demek sunucuya bişi olmuş.. ok teşekkür ettim yanıt için.. Umarım en kısa zamanda düzelir sorun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5