İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kanser hakkinda bir sayfa

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Saglik Dustu Tavsiyem Sana Estetik Uzerine Reklamlar Cikartmaya Calismandir. Neden Diyecek Olursan Yaz Donemi Estetik On Planda Olacagi Icin Estetik Ile Ilgili Reklam Verenler Ilgi Odagi Olacaktir ...

Iyi calismalar ...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google amcanın ipi ile kuyuya inilmez.
adsense için degil halk için tek konulu ve bol alt sayfalı site yaparsan daha çok kazanırsın

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Bir sitemde bir hit kaynağından sürekli yönlendirme yapıyordum. Haftasonları günde 50 60 click'e 1 - 1,5 $ gibi birşey geliyordu. Daha sonra bu yönlendirmeyi iptal ettim. Sitenin hiti sadece google searchlerden oluşmaya başladı. Hit 3000 lerden 150-200 lere düştü. Dolayısıyla click sayısı da düştü. Ancak CPM arttı ve şu an kazancım 3000 tekil girdiği zamana göre daha fazla.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@DincerAydogdu Dogru Analiz Etmissin. Onemli olan cok gostermek degildir. Gosterimi tiklama ile oranlayabilmektir. x yabanci siteme gunde 35-40 kisi giriyor. ve Gunde 35-40 kisi girmesine ragmen tiklama 15-16 oluyor max. Buna gore kazancim ortalama olarak gunluk 8-9 $ oluyor. Sadece o site uzerinden. Aslinda bizim en buyuk yalnisimiz o google adsense ye uygun olmayan sitelerimizden popup acip adsense konumuna soktugumuz sitelerden fazla gelir elde etmeye calisiyoruz. Ama isin asil kismi oyle degil ( BENCE ). Yapacaksin siteni arama motorlarina ekleyeceksin. Sadece guncelleyeceksin. Sonrasina karismayacaksin. Zaman ile kendisi artar. Tekil ziyaretcisi de artar tiklama da artar. Cok gostermek degil reklamlari iyi optimize etmek onemli ...

Iyi calismalar ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece Cancer degil :)

Cancer, ai, lona vs. 4 5 tane konu var ama surekli ayni popuplar degil.

NOT : O adsense hesabimda para kazanmayi umud etmiyorum testlerimi ordan yapiyorum. hangisi daha cok para veriyor diye :) Bir site hazirliyorum da hangi kelime kac kurus veriyor affiliate programlari adsense keywordlari adsense taktikleri optimize vs. gibi konulu site icin lazim yani :)

@feverinlove gozunden de kacmamis hani ...

( Tavsiyem cancer ile ilgili sayfa yapacaksan o yazilari kopyala nedendir anlamadim tiklama basina en az 3 $ veriyor ... Sponsorlari kesfetmeye calisiyorum ... )

Iyi Sabahlar ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5