İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kanser hakkinda bir sayfa

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet Kanser hakkında güzel dizaynli, içeriği bol bir site yapmayı düşünüyorum. Türkçe olucak sizce yoktur'un gösterdiği cpm ve günlük kazanç miktarına ulaşaiblirmiyim googleda üst sıralarda yer alarak...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
boşver kanseri daha iyi keywordler var.kanser 4 ay önce iyi veriyordu şimdi vermiyor
www.keyword-list.com :p

bu kelimeler amerikan ziyaretçileri için ödenen tık ücretleri.
Karstaki yada urfadaki biri tıklarsa size tek tık için 50$ vermez kimse :D

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ama ingilizce yapmak istemiyorum. Hem kanser, sağlık içinde olduğu için hastane reklamları flnda çıkar... Ya ben günde 10 dolar max kazansam yeter. Ziyaretçi sağlıycak yüksek hitli sitelerim var ztn.

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence kazanamazsın ben 10 tane yaptım ve hergün güncelledim. ama bişi olmadı. ama belki sen daha ii yaparsın ve daha rahat kazanırsın.. iyi çalışmalar...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site ozgun olursa kesinlikle cok daha fazlasini kazanirsin, ama ben suna inaniyorum insan bildigi konuda site yapmali ki cok daha fazla kazanabilsin

ayrica yukardaki siteler bu kelimeleri nerden aliyorlar acaba???

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abimin sitesi tamamen saglik uzerine ( iki dil : turkce | ingilizce ) sitesine su anda gunluk 70-80 kisi giriyor gunluk kazanci 25-30 $ in altina dusmuyor.

Iyi calismalar ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense Ustune Koymus Oldugun Tiklamaya Tesvik Edici Yazi Yasak Bilgin Olsun Atilinca Neden Attilar Dememen Icin Soylemek Istedim

Iyi Calismalar ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5