İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kapanan Google.Hesabı.Hk

theflood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün google`den bir email geldi manuel tıklamalar sonucunda google hesabınız kapatılmıştır diye. Anlamadığım konu net cafe işletmekteyiz buradan girenler olmakta tabi geçerli bir dilde açıklama yaptım öğrenmek istediğim site arama daki indexten çıkartılırmı bu durumda ???

M

Metalirik

Misafir
Adsense konu başlığına açsa idin konuyu daha doğru yere yazmış olurdun.
Yanlış kategoriye açılmış bir konu, bence doğru yere yaz.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kızdırmayın Majestici bakiyim! theflood ne kadar rahatsın ben o maili görünce 4 ay kendime gelememiştim. neyse site çıkartılmıyo herşey yerli yerinde duruyo sitenin robotlar trafından gezilip indexlenmesinde de değişiklik olmuyo.

theflood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Timam Sağolun arkadaşlarım :) pembe kedi napim ki altı üstü 20 dolar icin kendimi üzmeme değmez ancak haksız yere olmasına kızıyorum kendilerine de izah ettim sorun değil hesabı açıp kapamaları doğru suçlasınlar bare :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5