İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kapanan hesabın önceki ayın çekini yollarlarmı?

M

murfy

Misafir
arkadaşlar google hesabımı kapadı herkezinki gibi asılsız tıklama falan filan.. çok büyük zararım var.. borçlarım vardı parayı bekliyordum büyük miktar yani..

bilenler vardır belki sormak istedim.. şimdi 20 eylülde kapadılar.. bu eylül kazancını artık yollamazlarda.. ağustos ayının çekini yollarlarmı 10 gün sonra herkezinkiyle birlikte.. ?

M

murfy

Misafir
abi bittim ben ya bi dünya borç yaptım para gelicek diye yani ağustos ayı gelse yeterdi eminmisiniz arkadaşlar 10 gün kalmıştı ya

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten asılsız tıklama varmıydı?

Cevap evet ise;
Ağustosta da varmiydi? yoksa sadece Eylül de mi? sadece eylülde ise belki
Ağustos kazancini gönderebilirler...

Cevap hayır ise;
Bir mail atıp hem itiraz etmeni hem de eski bakiyenin akibetini sormani öneririm..

M

murfy

Misafir
3-4 tane hesabınız kapatıldı emailına cevap yazdım cevap gelmedi ama napıcam bilmiyorum.. asılsız tıklamayı belki eylülde yapmış olabilirim ama ağustosda yoktu yani olsa bile o zaman kapatmazlarmıydı yani.. email atsam bişiler yapsam bi yardımcı olun nereye email atıcam ne yazıyım arkadaşlar gerçekten zor durumdayım..

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynısı banada olmuşdu ama ben kapandı mailine cevap yazmışdım bir ay sonra cevap geldi, artistlik olsun diye geçersiz klick loglaırnı fln istedim vermediler

G

Geveze.at

Misafir
Google bu. Artificial Intelligence mantigiyla calisiyor. Bir kere kapatti mi geri dönüsü zor. [email protected] e bir mail bakalim. Moralini bozmak gibi olmasin ama bosa kürek cekmek gibi birsey. Hesabi asla acmazlar bir daha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asilsiz tiklama ile kazanilan paralar, hesap kapatildiktan sonra reklam verene geri odenir. Dolayisiyla, paranin da artik Google'da olmadigina gore, odemeyi yapmazlar.

S

sitemerkezi.net

Misafir
ne kadar para gelecekti aşağı yukarı merak ettim de?

M

murfy

Misafir
herkeze söyledik o yüzden böyle oldu nazar değdi bide herkeze açıklayalımı arkadaşım ama öle 200-300 dolar değil yani bayağı bi katı desem..

M

murfy

Misafir
tam ne diyosunuz şimdi arkadaşlar gönderebilirmi ağustos ayını son olarak?

T

TurkWeb

Misafir
Bizim ne dediğimiz önemli değil, bak arkadaş demiş mail atıcaksın onların ne dediğine bakacaksın dostum.
Yanlış anlama ama alırsan rekalm verenin hakkını böyle çıkartıyolar işte adamdan.. Doğru dürüst adam gibi kazanmak varken..

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maalesef göndermezler arkadaş.Bana da oldu aynısı hesap iptal edildi ertesi gün pin kodu geldi.ertesi günde hesaplar onaylandı herkesin.

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pin kodun girilmis ve 100 $ı gecmissen diğer aylarda gecmissen kesin paran gelir benim geldi..

M

murfy

Misafir
evocel iyice okudunmu başlığı hesabımı 19 eylülde kapadılar.. ağustos ayı kazancını gönderirlermi değmiştim.. 100 doları geçti ve pin kodu gönderilmişti hatta 1 ödeme almıştım yani?

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeler genelde 23 ünde mi oluyor bugün yapmış olmaları gerek değil mi ödemeleri?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5