İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KAr Bİlişim Kb.com.tr Çok Pişmanım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
transfer yapmak için yangınmı yapılması gerekiyor ? Madem konuda haklsınız neden transferine izin veriyorsunuz ? İzin veriyorsanız demek suç sizdeymişki afişe olunca aklınız başınıza geldi.
Enayilik farklı bir kavram söz tutmak farklı bir kavram. Neyse ona göre hareket etseydiniz keşke.

kendi cebimizden odedik 60 ytl tutarı.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
bedava alan adı kampanyasından alınan domainlerin 2.yıla kadar transfer kodları verilmez sonuçta bunları bizde barındıracağınız belirttiğiniz için size bedava domain verildi.
Domainlerin ücretleriniz odeyerek transfer kodlarını alabilirsiniz.
bunu belirttinizmi kampanya sartlarında ?
sizin yaptıgınız 1 degil 5 degil 10 degil kardeş bırakın bu işi adam kandırmaktan baska işiniz yok sizin.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu belirttinizmi kampanya sartlarında ?
sizin yaptıgınız 1 degil 5 degil 10 degil kardeş bırakın bu işi adam kandırmaktan baska işiniz yok sizin.

kendine bir gözlük ok mi ? poslarımıza bak demediysek niye vermiyoruz o zaman soylermisin ?
işi sizin gibi çoçuklaramı bırakalım.
yürü işine bak.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akineroglu bırak kardeşim bu işleri git simit sat hic olmassa kimsenin ahını ve gunahını almamış olursun. bu işler size göre degil. yol yakınken geri dön Allah hesabını sorar bunların.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
kendi cebimizden odedik 60 ytl tutarı.

ben kendi cebinizden ödeyip ödemediğinizi sormadım...Şöyle diyim o zaman...

Bu konuda siz suçlumusunuz ?
Eğer değilseniz neden ödemesini yaptınız ?
Eğer mademki ödeme yapacaktınız neden adama işkence ettiniz transferini yapmadınız bugüne kadar ?
Eğer burada şarladı diye ödeme yaptıysanız, herkezinmi şarlaması gerekli ? Neden işinizi kurallara göre yapmıyorsunuz ?

Ben tüm bunları sormak istedim ama anlayamadınız sanırım :p

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akineroglu bırak kardeşim bu işleri git simit sat hic olmassa kimsenin ahını ve gunahını almamış olursun. bu işler size göre degil. yol yakınken geri dön Allah hesabını sorar bunların.

kimsenin ahı alınmamış sadece kampanya kuralları gereği yapılması gerekeni yaptık tamam mı ?
Bu konudan dışarı.
Adam 12 aylık hizmetin 9. ayını kullansın kalanda iade et neden tüm parayı alıp yeni hizmet almak fikri bumu hak yemek.
4 tane domain parasını kendi cebimizden verdik bumu hak yemek
millet almanyada bşr sunucu 220 ytl oderken aynı sunucuya tr de 450 ytl oduyoruz bumu hak yemek.
adam diyorki kb domain adıma el koydu.El koyduysam nasıl transfer kodu verdim bumu hak yemek?
Sitesi cpu açtı suspend bastık bumu hak yemek ?
Sunucuya saldırı geldi sunucu kapandı bumu hak yemek ?
sunucu bozuldu yedekleri aldık yeni sunucuya kurduk arada kesinti oldu bumu hak yemek ?

Eğer bunlar hak yemek ise tek hatamız zaten bunlardan ibaret açılan konuların özetleri haklısın hak yedik.O zamn tüm hostçular hak yedi.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kendi cebinizden ödeyip ödemediğinizi sormadım...Şöyle diyim o zaman...

Bu konuda siz suçlumusunuz ?
Eğer değilseniz neden ödemesini yaptınız ?
Eğer mademki ödeme yapacaktınız neden adama işkence ettiniz transferini yapmadınız bugüne kadar ?
Eğer burada şarladı diye ödeme yaptıysanız, herkezinmi şarlaması gerekli ? Neden işinizi kurallara göre yapmıyorsunuz ?

Ben tüm bunları sormak istedim ama anlayamadınız sanırım :p

ben sadece müşteri mağdur olmasın diye odemesini yaptım domainlerin ok mi ?
biz nankör olmayalım yeter bize.Üstelik müşterimin bende şuanda devam eden hizmeti var başka domainde o domainde onun için onemli istersem derdim kardeş kaldırmasan konuyu domainleri hiç vermem diğer domainede el basarım.
Faturaları daha burda gitmemiş yollamazdım kimse hak idda edermiydi edemezdi.
O zaman bu şerefsizlik olurdu.
Bizde şerefsizlik yapmadık.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akıneroglu daha önce sizle calıştım. bedava domain kampanyasından yararlandım ben biliyorum neler cektigimi. domainin suresi dolacagı gun sivesi bozuk birisi lagayıt bi şekilde telefon actı selam sabah hal hatır sormadan direk konuya girdi . bugun icinde 220 ytl ödemessem tum hizmetlerimin sona erecegini kaba bi dille anlattı.bende ödeme yapmayacagımı acık bi dille belirttim altın dagıtıyor olsanız töbe artık sizle calışmam calışacaklarada mani olurum.
siz herseyden önce fizigi diksiyonu müsteri halkla ilişkileri saglam telefonda diyologu son derece mukemmel bi eleman bulun müşterilerinizle elamanınız muhattap olsun siz degil. pazarcı esnafı bile sizden daha kibar emin olun buna.
Şirket olmak bi firmanın buyuklugu anlamına gelmez. sizin gibi şirketleri gördükce tiksiniyorum.
+ faturalarımı hala gönderilmedi elimde dekontlarım var maliyeye suc duyrusunda bulunacagım bilginiz olsun.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akıneroglu daha önce sizle calıştım. bedava domain kampanyasından yararlandım ben biliyorum neler cektigimi. domainin suresi dolacagı gun sivesi bozuk birisi lagayıt bi şekilde telefon actı selam sabah hal hatır sormadan direk konuya girdi . bugun icinde 220 ytl ödemessem tum hizmetlerimin sona erecegini kaba bi dille anlattı.bende ödeme yapmayacagımı acık bi dille belirttim altın dagıtıyor olsanız töbe artık sizle calışmam calışacaklarada mani olurum.
siz herseyden önce fizigi diksiyonu müsteri halkla ilişkileri saglam telefonda diyologu son derece mukemmel bi eleman bulun müşterilerinizle elamanınız muhattap olsun siz degil. pazarcı esnafı bile sizden daha kibar emin olun buna.
Şirket olmak bi firmanın buyuklugu anlamına gelmez. sizin gibi şirketleri gördükce tiksiniyorum.
+ faturalarımı hala gönderilmedi elimde dekontlarım var maliyeye suc duyrusunda bulunacagım bilginiz olsun.

merhaba
o zaman neden benimle iletişme geçmedin soylermisin ? Tüm odemelerimize fatura kesilir faturanız burda duruyor.Bakın eleman kendi maaşına bakar efendim.Eleman müşteri memnuniyetine bakmaz bunda hem fikiriz değilmi ?
Firmamın yoneticisinin ben olduğunu biliyorsunuz burdan bir pm göndermeniz yeterliydi.PM atın sorunlarınıza bakalım efendim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5