İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kar, Tekirdağ'dan giriş yaptı

bomba100

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
88213.jpg

Tekirdağ'da etkili olan kar yağışı, yaşamı olumsuz etkilemeye başladı. Şehir yoğun kar yağışı nedeniyle beyaza bürünürken, trafiğe çıkacak araç sürücülerinden zincir takmaları istendi.

Kar yağışı zeminde de etkili olurken, Karayolları ekipleri yağışın az olduğu yollarda tuzlama çalışmalarına başladı. Emniyet ekipleri, sürücüleri yanlarında çeki halatı, takoz ve zincir bulundurmaları ve trafikte ilerlerken dikkatli olmaları yönünde uyarıyor. Özellikle Tekirdağ'ın Malkara ilçesine gidecek araçların zincirsiz devam etmelerine izin verilmiyor. Halen süren yağış ile birlikte ilçe merkezinde kar kalınlığının 3, yüksek kesimlerde ise 6 santimetre olarak ölçüldüğü bildirildi. Kar yağışı nedeniyle zaman zaman trafikte aksamalar meydana geliyor.

Tekirdağlı vatandaşlar ise 2 yıl aradan sonra ilk kez başlayan kar yağışının sevincini sokaklarda bir birlerine kartopu atarak yaşadı.

Kaynak : İHA

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geç bile kalmıştı...
Mümkünsede erken ayrılsın havalar düzelsin. Kar yağmıyor ama kuru bir soğuk var berbat ediyor insanı...

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi sodaları balkona koymuştum dolapta yer kalmadığı için. Çıktım bir tane soda aldım dışarıda hiçbirşey yoktu.
Aradan 40-45 dk. geçti bir tane daha alayım dedim bir çıktım balkona bele kadar kar olmuş dışarsı yuhhaaa dedim biran için...

Sanki direk atmışlar yani yukardan alıp başka yerden...

Yarın zincir takarkenki rezilliği düşünerek geçiriyorum şimdide gecemi...
İşallah yaralanmalı fazla trafik kazası olmaz:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5