İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kara Kalem Dersleri - Güzel Sanatlara Hazırlık Dersleri Verilir!

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 4. sınıf öğrencisinden kara kalem ve güzel sanatlara hazırlık dersleri verilir. Ders saati 15 Ytldir. İlgilenen olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Kendisi ablam olur;)

Teşekkürler

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
umarım bulunur ama bu forumda pek olacağını sanmıyorum. ama emeğinin hakkını alacağından eminim :) sanat bu ülkede fazla para kazandırmayan bişey malesef :(

bi de "İş ve Eleman" bölümüne koyulursa daha uygun olabilir

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi arkadaşım güzel sanatlara hazırlanmak için tonla para vermişti bence çok uygun ve o hazırlanana kadar bu kaadar rağbet olduğunu bilmiyordum

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oldukça rağbet var. Ve girmesi gerçekten 1-2 aylık bir çalışmayla olabilicek birşey deil. Hızlandırılmış kurs adı altında 3 ayda güzela sanatları kazandırdığını legalpara edenler var onlara sakın kanmayın:) İlgilenirseniz burdaym.
Teşekkürler

turan1453ygmrm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm

Merhabalar.
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 4. sınıf öğrencisinden kara kalem ve güzel sanatlara hazırlık dersleri verilir. Ders saati 15 Ytldir. İlgilenen olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Kendisi ablam olur;)

Teşekkürler
ben derrs almak istiyorum eger yardımcı olabilecekseniz fbs.turan1453yagmurum13@hotmailcom

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel sanatlara hazırlanmakta kazanmakta çok zor. Zor olmasına rağmen mezun olanlar iyi para kazanamıyor.(istisnalar hariç)

atolyed3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atölye ortamında, maksimum 8 kişilik sınıflarda, Mimar Sinanlı hocalar eşliğinde, güzel sanatlara hazırlık çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir. Dershane sistemiyle ezberletilen tek tip çizim teknikleri yerine, çok yönlü ve çizimin mantığını kavramanızı sağlayan çalışmalarla, birebir ilgilenerek, temel sanat eğitimi, natürmort, canlı model, anatomi ve imgesel çalışmalarında dahil olduğu eğitim programıyla desteklenmiş bir hazırlık süreci ile istediğiniz hedefe ulaşmanız garanti altına alıcaktır. Daha detaylı bilgi almak için atölyemizi ziyaret edebilirsiniz..
http://atolyed3.blogspot.com/
[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5