İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karaca Telekom Hakkında

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Karaca Telekom adı altında hizmet veren Muzaffer Bey forum kullanıcıları arasında mıdır merak ediyorum.

Eğer buradaysa lütfen yazdıklarımı iyi okusun.

Bir hata edip senden hizmet almaya karar verdim. Defalarca IP değiştirdin, defalarca dataları taşıyoruz diye sitelerimizi erişilmez hale getirdin. Sunucun kaynaklı sebeplerden yediğimiz hek'de cabası.

Defalarca fatura istediğimiz halde, elimize fatura felan gelmedi. Postada, kargoda lafları duyduk lafta kaldı. Bi postacı öldü demediğin kaldı.

MSNden yazıyoruz, siteyi söylüyoruz yada telefon ediyoruz, tutmuşsun bir ticket davası gidiyorsun. Tamam herşeyi bir intizam içerisinde olsun diye bunu diyorsun belki ama intizam içerisinde olması gereken öncelikli husus senin UPTIME değerlerin ve sunucunun kararlı çalışıyor olması.

Kaynak kullanımı aşımını bahane edip zırt bırt sitelere Suspend çekiyorsun sadece benim değil birkaç tanıdığım içinde aynı durum söz konusun bu konuda asabım iyice bozulmuş durumda.

Suspend çekmekten, IP değiştirmekten, DNS değiştirmekten sitelerin canını okudun. Shared hosting diye böyle oluyor diyeceğim senden dedicated hizmet alan arkadaşımın akıbetide çok farklı olmadı.

Bunları senin iyiliğin için yazıyorum zira bu şekilde daha ne kadar hizmet verebilirsin bilmiyorum.

Müşterilerine faturalarını göndermeyi ihmal etme, bir gün hizmetinden memnun olmayan biri daha bunu aleyhinde kullanır.

Umarım kulak ardı etmezsin bunları.

T

trgy

Misafir
Ahmet abi Karaca Telekom hakkında yazıları okudum baya bir olumlu sonuç alanlar var, ya sana denk geldi ya başka birşey oldu. Fatura konusunda ise göndermedilerse sonuna kadar haklısın. :)

Nunogomes

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Son zamanlarda memnun olmayan kişiler duymuştum Karaca Telekom dan.
Geçmiş olsun.

digital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendileri iyidir sorununuzu kısa sürede halledeceği kanısındayım...

digital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nerden biliyon , bu konu için mesaj atmanız gözden kaçmadı 4 aydır:D

pek fazla mesaj yazmayı sevmem forumlarda sadece genel olarak incelerim

çok gerektiğinde ise yazma gereğinde bulunurum

karaca telekom içinde yazma gereğinde bulundum

iyi geceler

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Olabilir tabi olmıyacak diye bişi yokta işte pek kuşkucuyumdur ben , doğamda var :şekil:

neyseki modlarımız en son giriş çıkış saatlerini ve tarihlerini görebiliyorlar herangib bir haksız övme veya korumada müdahale edebilirler :ıslık:

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bir faturayı 4 ay bekledeğimi bilirim. Loi'nin de dediği gibi ip değiştirmelerinden sunucu taşımalarından artık gına gelmişti. Ben Karaca Telekom'un yeteri kadar samimi olduğu düşünmediğimden dolayı artık kendilerinden hizmet almıyorum. Özellikle söylüyorum ki bir müşteriye yalan söylemek ve onu aklı sıra kandırabilirim düşencesine kapılmak hiç bir zaman firmalara birşeyler kazandırmaz.

Bizim sunuculara ödediğimiz aylık ücret ortalama 2000 tl'yi bulmakta. Biz bu hizmeti Karaca Telekom'dan da alabilirdik ama dediğim gibi yalan konuştuğunu ve samimi olmadığından dolayı hizmet alımını durdurduk.

mzf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sorun bende de oldu, maalesef.

Ne oldu size? bir iyinet üyeliği açarak, aynı sorun bende de oldu demek basit bir iş.Ne olduğunu anlatır mısınız?

Son zamanlarda memnun olmayan kişiler duymuştum Karaca Telekom dan.
Geçmiş olsun.

Son zamanlarda oluşan tek sorun, Karaca Telekom 'un ödemesini yapmayanları barındırmaması ve uzaklaştırması.Başka memnuniyeti olmayan varsada bize ulaşarak çözüm isteyebilir ya da iadesini.

Ben bir faturayı 4 ay bekledeğimi bilirim. Loi'nin de dediği gibi ip değiştirmelerinden sunucu taşımalarından artık gına gelmişti. Ben Karaca Telekom'un yeteri kadar samimi olduğu düşünmediğimden dolayı artık kendilerinden hizmet almıyorum. Özellikle söylüyorum ki bir müşteriye yalan söylemek ve onu aklı sıra kandırabilirim düşencesine kapılmak hiç bir zaman firmalara birşeyler kazandırmaz.

Bizim sunuculara ödediğimiz aylık ücret ortalama 2000 tl'yi bulmakta. Biz bu hizmeti Karaca Telekom'dan da alabilirdik ama dediğim gibi yalan konuştuğunu ve samimi olmadığından dolayı hizmet alımını durdurduk.

Sizin de isminizi öğrenebilir miyim? ya da e-mail.2 paragraf yazı var ama bir e-mail yada site adresi yok maalesef.Nasıl yardımcı olabiliriz?

--

Karaca Telekom kurulduğu günden itibaren (13.03.2009) vergiye tabii ve ticaret odasına kayıtlı hizmet veren bir sağlayıcıdır.

İsterseniz mağdur olduğunuz konuyu iletin, fazlasıyla yardımcı olalım.

Saygı ve sevgilerimiz ile, iyi çalışmalar.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Ahmet abi boş atıp dolu tutmaya çalışan bir insan değil, madem yardımcı oluyorsunuz fazlaca neden Ahmet abi burada konu açma gereği duydu? Hadi onu geçtik varsaydık ki Ahmet abi yalan söylüyor ispatlayın kardeşim bir sorununuz olmadığını, her şeyin tıkırında gittiğini gösterin!

mzf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ahmet abi boş atıp dolu tutmaya çalışan bir insan değil, madem yardımcı oluyorsunuz fazlaca neden Ahmet abi burada konu açma gereği duydu? Hadi onu geçtik varsaydık ki Ahmet abi yalan söylüyor ispatlayın kardeşim bir sorununuz olmadığını, her şeyin tıkırında gittiğini gösterin!

Ahmet Bey 'e yardımcı olabiliriz, yardımcı olmak isterdim.Ancak sistemde 16 adet ahmet isimli kullanıcı var, nasıl ulaşacağız kendinisine?

Vergi no: 51454189636

http://www.ticaretsicilgazetesi.gov.tr/sorgu_acik.php

Ticaret odası kaydımızı da buradan sorgulayabilirsiniz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Madem var vergi numaraları , şirketlerse olur ozaman tek tük sorun.

En iyi hostingcilerde bile sorun yaşanıyor ondamı olmıyacak.İyi bir yatırımla giren firma çok az artı telekomda düzgün işlemiyince doğal sorunlar.

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karacadan aldiğim hizmetden benden memmun değilim. Belirtilen sorunların bir çoğu bende de mevcuttur. Örnek verecek olursak devamli sitelerin ip leri değismekte. Son olarakda bugun sitemin heklendiğini gördüm. Ya bu isi bilmiyor yada ciddi anlamda calisma yapmiyor.

Barcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
karaca telekom odeme yapmadığı için sayfanet sanırım kabınlerını durduracak kısacası sayfa net ile iletişime geçın veya yedeğınızı alın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5