İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karaca Telekom Hakkında

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben çoktan datalarımı taşıdım, zarar görenler için üzgünüm. Bende uzun süredir bu piyasadayım ve sunucu yönetmenin öyle çokta kolay bir mesele olmadığını biliyorum, yıllardır kendi sunucularımızı kendimiz yönetiyoruz. Elbette sorunlar oluyor ancak bu KARACAHOSTING bu işi eline yüzüne bulaştırmış durumda.

Farklı lokasyonda tutmamız gereken, proje aşamasında ve hiti olmayan sitelerimizi bile saçma sapan sebeplerle kapatıp bunuda (sanki yiyormuşuz gibi) abuk subuk sebeplere bağlıyordu. Ben verdiğim paradan geçtim, göndermediği faturadanda geçtim.

Hiçbirşey kimsenin yanına kalmıyor.
Muzaffer Bey'e de nacizane önerim gitsin altından kalkabileceği bir iş yapsın. İnsanlar bu sitelere emek harcıyor zaman veriyor.. Bunları acemiliği ile heba etmeye hakkı yok. Kimsenin bedduasını almasın.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Karaca Telekom 2 yıldır müşterisiyim. 1.5 yıldır hiç bir sorunla karşılaşmadım ama şu son 4-5 aydır kendilerinde sürekli sorunlar almaya başladım. Fakat ellerinden geldiklerince yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Sanırım işlerinin yoğunluklarından dolayı olsa gerek ki ilgilenme konusunda yetersiz kalıyorlar.

Ama ben yinede KaracaTelekom'u Tavsiye Ederim.

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bende cumartesi günü taşıdım. Bir gün daha bekleseymişim r10'daki mağdur kitlesine eklenmiş olacaktım.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Merhaba arkadaşlar,

Benimde 3 sitem, bu hosting firmasına bağlıydı ama bu firma battı galiba,

Sitelerimin yedeklerinide almamıştım, olaydan da şimdi haberdar oldum,

Şimdi ne yapmam gerekiyor?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Arkadaşlar karacatelekoma hizmet yine durdurulmuş,

2 tane sitem vardı ve bir tanesi 3 senelik bir site, inanımaz emeklerim vardı,

Şimdi ne yapmam gerekiyor, sitemin yedeğini geri nasıl alabilirim?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Sanırım yine, sayfa.net yöneticileri ile görüşmek gerekecektir. Bizden size öneri, artık sağlam bir verimerkezine geçmeniz olacaktır.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Sanırım yine, sayfa.net yöneticileri ile görüşmek gerekecektir. Bizden size öneri, artık sağlam bir verimerkezine geçmeniz olacaktır.

Kardeş, bu bana iyi bir ders oldu ama başka bir firmaya geçebilmem için sitenin yedeğini almam gerekiyor,

Nasıl geri alabilirim sizce sitenin yedeğini?

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kasım ayından beri ödeme yapmadıkları için sayfa.net kapatmış.

digital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten çok üzücü bir durum...

Ucuz fiyata verilen hizmetin ve alınan hizmetlerin bir karnesi bu durumlar..

Umarım Engin bey bu durumu çözer ve mağdur olan kişilere en azından yedeklerini vererek piyasada kendisine olan güveni biraz daha artırır...

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sunucuları bugun itibari ile kapatılmış firmanın erişim bir kaç gün müsade edilmiş yedeklerinizi almanız sizin çıkarınıza olur ,bir gold uyelige aldanıp milyarlarınızı boyle kişilere kaptırıyorsunuzya birşey demek artık mumkun olmuyor. yakında karacanetwork adıyla yeniden gelir hiç merak etmeyin.

Hakkınızı arayınız engin bey size en son kıyagını yapmış açmış alın yedeğinizi demiş.
Şunu artık herkes iyi anladı gördü yaşadı bir whcms tema yaptırıp foruma gelip gold uyelik alıp 3 ay reklam yapıp sırtını radoreye dayayan a kaliteli firma konumuna geliyor. Hop curra itrader yüksekmiş radoredeymiş firmaymış diyip güvenip alışveriş yapıyorsunuz siz siz olun bu sektörde 4 yıldan fazla bu sektöre hizmet verebilmiş firmaları seçin. Bu yılın ilk batan firması karaca bu gidişle daha çok batacaklar var. Ekonomik şartlar bunu gerektiriyor 1 tl host 10 tl vps satarsanız bu iş boyle sonuçlanır. İstanbulda en kötü iş yeri kirası 600 tl dir. ssk vergi vb işlemler aylık ofis gideri 1000 tl yi düşmez. Buna kiralık sunucular lisanslar reklam ücretleri eklenince ortalama 2 bin tl bir gider söz konusu. Bu gider en basit bir hosting firması içindir bu işe 30 bin tl yatırım yapan adam maximum 1 yıl dayanır ve kapatır. Şu forumda daha kapatacak onlarca firma mevcut bunu zaman gosterecek.
Hakkınızda hayırlısı.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
2 tane sitem var ve dün geceden itibaren sitelerim kapalı,

Muzaffer Bey'e de ulaşılamıyor, sorunu nasıl çözecekler bilmiyorum ama bir an evvel çözülse çok iyi olacak.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Engin Bey bu gece 00:00 - 07:00 saatleri arasında kapatılan sunucuları tekrar aktif hale getirecekmiş,

Karaca Telekom'dan hizmet alan üyeler yedeklerini alsınlar en azından yedekleri ellerinde olur.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bu Engin denen arkadaş olmasa zaten millet perişan olacak, Muzaffer denen şahısda bir çok dava ile karşı karşıya kalacaktı. Yatsın kalksın Engin arkadaşa dua etsin.

Engin kardeşimizden Allah razı olsun. Onun yaptığını başkası yapmazdı. Basın parayı vereyim datalarınızı derdi..

digital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Engin denen arkadaş olmasa zaten millet perişan olacak, Muzaffer denen şahısda bir çok dava ile karşı karşıya kalacaktı. Yatsın kalksın Engin arkadaşa dua etsin.

Engin kardeşimizden Allah razı olsun. Onun yaptığını başkası yapmazdı. Basın parayı vereyim datalarınızı derdi..

Yazdıklarınız çok doğru Engin bey tekrardan kalitesini ve kişiliğini ortaya koyup başkalarının pisliğini temizledi.

Kendileri gibi bu piyasada 10 kişi daha olsa kimse bu tür mağduriyetleri yaşamaz ve bu tür firmaların açılıp kapanmasına taviz vermez.

Hosting firması açacak olan kişilerin tek odaklanacağı nokta kurumsal olmalarıdır.Gerçekten kurumsal olan firmalar ayakta duruyor...

En basit ör. SH,RH,Sayfa.net,Sistemhost,Ownhost,İnternetbilişim,Ni,Butur, bu tür firmalardan bazıları sayamadığım diğer firmalardan özür diliyorum...

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bu melih muzafferi bir türlü çözemeden gitti.
Nasıl bir olayın içindeler anlamıyorum.
Kastamonu yada Maltepe'de hiç görüşme imkanı bulabilen olmadı mı?
Ama şunu iyi anladım ki ucuz etin yahnisi yavan olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5