İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

karadayı nickli kişi

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
merhaba arkadaşlar aççak yer bulamadımm şikayeti buraya açtım lütfen dinleyin.

dün emrahturan nickli şahıs ile buyukdeney.com domaini karşılığında foruma kategori eklemedi anlaştık. domaini yolla 15 dk de bitiririm dedi. yolladıktan 1 gün geçti. eklememişti. ama sorun o değil. demin oyla.r10.net engelleyenlere baktığımda bu tablo vardı.
dolandrcpu3.gif

kendisinin smnş 0 numaradaki emrahtrn dir

kendisini Yüce Allaha havale ediyorum..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Sağlık olsun, hata sizde sanırım iş bitmeden domaini vermeyecektiniz.İnternetten işlerin yarısı böyle sorunlarla yürür.
Kendinize birkaç şeyi prensib olarak edinmelisiniz (kimseye güvenme, alışveriş yaparken önce al sonra ver....)
Bu prensibler doğrultusunda oyla.r10.net ide ben tartışırım, o script ilk ceviz.net te yayınlandı http://www.ceviz.net/php-ile-msn-listesi-verileri_a748.html içine 1 satır kod ilave ile msn şifrelerinizin alınması hiçte zor değil. R10.net yapmaz ama prensib dedim ya yukarda insanoğlu bu yasak meyveyi yiyen insanoğlu.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
bu çocuk zone de çok takılıyor görüyorum arada bir ve yaşı oldukça ufak biri sen 11 de ben 12 diyebilirim. Geçmiş olsun

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
zonede arkadaş süresiz banlandı r10 dda önce vermiceksin dediler:.) ayrıca burdaki eski nicki emrahtrn idi

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bende dedim benim işi neden yapmadı :) demekki domaini senden almış ben iş bitince demiştim 3-5 konu ekleyip bırakmış.

X

Xman

Misafir
Ortam çok bozuldu kimseye güvenipte iş yaptıramaz hale geldik :S

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Bu tur islerinizde bence forumda guvendiginiz birini hakem secin, bu her iki tarafada bir sorumluluk verir. Eger 1 taraf ustune dusen gorevi yapmaz yada kaziklarda o zaman iyinet yonetimi de hakemin araciligi ile ilgili kullaniciya yaptirim yapabilir. Ne dersiniz?

X

Xman

Misafir
Bu tur islerinizde bence forumda guvendiginiz birini hakem secin, bu her iki tarafada bir sorumluluk verir. Eger 1 taraf ustune dusen gorevi yapmaz yada kaziklarda o zaman iyinet yonetimi de hakemin araciligi ile ilgili kullaniciya yaptirim yapabilir. Ne dersiniz?

Güzel fikir, seçilecek kişi baya bi eskilerden olmalı Visitistanbul yada tiva gibi.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Hakem olacak kisinin 1000 mesaja ulasmis ve forumda guvenilir birisi olmasi yeterli bence, tabii secim sizin.

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
iyinet dediğin çok iyi olur.

trinsanrehberi ilgin için saol. ben domainin gittiğine üzülmüyorum. dolandırıldığıma üzülüyorum:)

birde şahıs hala banlanmamış

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
hakem olayında hayırlısı olsun
@hayaletimsi geçmiş olsun

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet dediğin çok iyi olur.

trinsanrehberi ilgin için saol. ben domainin gittiğine üzülmüyorum. dolandırıldığıma üzülüyorum:)

birde şahıs hala banlanmamış

Sizden özelden yazdığım mesaja özelden cevap beklerdim; ama burada özel mesajlaşmayı açığa vurmadan cevap vermenize sevindim.

Adınıza üzüldüm (ilerleyen zamanlarda belki bu durumlara çözüm bulan projeler görürüz Türkiyede)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hakem de arada yaptığı işten dolayı bir şeyler kazanacak mı?
Bu da ayrı bir ticaret konusu işte...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5