İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karegen Ne yapmaya çalışıyor?

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
26 Ağustos 2006 itibariyle 14 adet domain regletmek için karegen e üye oldum.Üyelik işleminden sonra domainleri belirledim ve domainleri belirledikten sonra sistem işlem numarası verdi.Ödemesini 170 Ytl olarak gerçekleştirdim.Bugüne gelindiğinde bir haftalık süre zarfında domainlerle ilgili hiçbir işlem gerçekleşmemiş durumda ve ödeme bildirim kısmında "ödenmedi" gibi bir ibare yer alıyor.Tatilde olduğum için kafam rahat bu bir haftalık süre içerisinde işlemi hallederler dedim tatilden döndüm ve ortada ne domain kaydı ne bişi..Sitede irtibat bilgileri yer alıyor defalarca mail attım yine geridönüş olmadı.Bugünde hafta sonu telefonlara cewap wermiyorlar sanırım.Karegen den ilgili bir kişiyi tanıyan warsa direk olarak ulaşabileceğim telefonu veya msn adresini pm atarsa sewinirim.

A

ALY

Misafir
karegen maalesef artık cıvıttı. Önceden çalışma hızları olabildiğince yüksekdi ama şimdi değil allah sana kolaylık versin..

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla benimde orda 3 adet domainim war ama hiç bir sorun olmadı ödemeden sonra 12 saat içinde aktif oldular. para gönderme sırasında konuya işlem noları yazacaksın. bende bişe olmadı.

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karegen maalesef artık cıvıttı. Önceden çalışma hızları olabildiğince yüksekdi ama şimdi değil allah sana kolaylık versin..

herşey piyasada yer edinene kadar bundan 2-3 sene öncesinin yorumlarını takip ettiğimde karegen hakkında çok iyi yorumlar dikkatimi çekti ama bu günlere gelindiğinde..

walla benimde orda 3 adet domainim war ama hiç bir sorun olmadı ödemeden sonra 12 saat içinde aktif oldular. para gönderme sırasında konuya işlem noları yazacaksın. bende bişe olmadı.

banka ödemesi başta olmak üzere domain kayıt,web hosting,diğer.. konu başlığını kullanarak defalarca mail göndermeme rağmen geri dönüş olmadı.Hatta bir ara mailler siteden gitmiyor düşüncesiyle irtibat adresinden de gönderdim yine aynı.

İlk iş günü yani yarın ancak ulaşırsın.

inş ulaşırım bir hafta gibi bir sürede domain kaydı yapılıyor ne günlere kaldım:)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
100 den fazla domainimi barındırıyorum o firmada.Hele yılbaşında en önemli domainimin süresi dolmuşdu.Bankalar kapalı, kredi kartı yok.. Aradım durumu izah ettim.3 yıllık uzatmışlar ve parasınıda almadılar.. domainlerim çalındı, hemen kimlik bilgilerimi yolladım ve panelimi geri verdiler.. Son zamanlarda hiç bir alışverişim yok sadece domainleri uzatıyorum.Şu ana kadar en sorsunsuz çalışdığım türk firması..

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sorunsuz sekilde domain orda barınıyor birkac tane.Tek telefonla veya mail ile sorun halletmeleri yaklasık 1saat.

Bence toplu odeme yaptıgın icin sorun oldu.Telefon ile kesin olarak halledersin.

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kaç kez karagenden domain aldım kdv aldılar fakat bi türlü fatura göremedim mail attığımda ise faturalar ile ilgili bit yanıt dönmedi.

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 den fazla domainimi barındırıyorum o firmada.Hele yılbaşında en önemli domainimin süresi dolmuşdu.Bankalar kapalı, kredi kartı yok.. Aradım durumu izah ettim.3 yıllık uzatmışlar ve parasınıda almadılar.. domainlerim çalındı, hemen kimlik bilgilerimi yolladım ve panelimi geri verdiler.. Son zamanlarda hiç bir alışverişim yok sadece domainleri uzatıyorum.Şu ana kadar en sorsunsuz çalışdığım türk firması..

memnun olan, olmayan kesim war insanın bu tezat ortamda çelişkide kalmaması mümkün değil..

Sorunsuz sekilde domain orda barınıyor birkac tane.Tek telefonla veya mail ile sorun halletmeleri yaklasık 1saat.

Bence toplu odeme yaptıgın icin sorun oldu.Telefon ile kesin olarak halledersin.

26 Ağustos 2006 C.tesi günü ödeme yapmıştım.Bide siparişi werip işlem beklemeye alındığı zaman 3 günlük bir ilgilenme süresi oluyor yanılmıyorsam.C.tesi-Pazar zaten işlem yapmıyorlar.Pazarteside yoğun bir gün olmuştur diye düşünüyorum.Dün sipariş paneli sıfırlanmıştı yeniden belirlediğim domainleri büyük aksilik olmazsa yarın halletmeleri gerekiyor.Bazen insan parasıyla bile rezil oluyor olayı warya işte bu o olsa gerek..:D

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20:13 - 20:49 zaman dilimleri arasında işlemlerim gerçekleşmiştir.Ne diyelim teşekkürler karegen.Ama herşeye rağmen iyinette war bir keramet.. burdan sesim dahamı iyi duyuluyor nedir:)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
iğrenç bir yer olduğu 1-2 sene önce de yazılıyordu. forumda var örnekleri..
beni kaldırıp bursaya kadar götürtmüş ve hesap sordurtmuştu !
bırakın böyle yerleri :(

C

CukurovaHost

Misafir
karegenden ilk zamanlar domain alıyordum sonra bakıyorum aldığım domain ertesi hafta başkası almış bakıyorum benim panelden silinmiş karegene mail attım dedim bune terbiyesizlik böle bekleyin dediler 4-5 gün bekledik tık yok bende artık ordan almıyorum bence eski karegen kalmadı gibi ?????.... önceden birşey alırdım anında hemen cvp gelirdi hemen yapılırdı şimdi bırakın yapılmasını aldığım domainler gidiyor :D

L

LNWServers.com.tr

Misafir
Yeri Geliyor Karegen.com İlede Çalışıyorum Fakat Firmamıza Yapılan Daha Herhangi Bir Yanlışlarını Görmedim Faturalandırmaları Mevcut Fakat Telefon Açıp Biraz Üzerinde Durmanız Gerekiyor. Domain Aktivite İşlemleri Direk Kredi Kartı İle Gerçekleştirdigim İçin Problem Yaratmıyor 3sn de Aktif Ediliyor.
Saygılar..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
karegen e bende laf söyletmem :)...şu an yurtdışı reseller kullanıyorum ama yıllarca ordan host ve domain servisi aldım hiç bir sorun yaşamadım...üstüne üstlük parasını 1-2 sora ödeyeceğimi belirterek host olsun domain olsun çok alım yaptım...tr den hazmet alacaksam karegen den başkasıyla asla çalışmam

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bir ara sanırım arkadaşın domainleri çalınmıştı karegenden; sanırım onlardan bahsetti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5