İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kargo ile gelen çek

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kargo ile çek istedim ve şuan ödeme işlemde yazıyor bu çek kaç günde elime ulaşır bunu iptal edip eft ile(bu ay sonuna) alabilir miyiz mail ile bildirdim ama bileniniz var ise yardımcı olabilir mi?

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Ödeme işlemde yazıyorsa o çeki iptal edemezsin
Ben geçen ay posta yoluyla istedim 15-20 günde elime ulaştı

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gelecek ay ödeme alacaksan , 1inden sonra ödeme isteğini eft olarak belirt , 15inden önce de test ödemesi işlemlerini hallet ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Çeki iptal etmek istiyorum onun yerine eft yi kulllanıcam diyin mail yoluyla yardımcı olma ihtimalleri yüksek

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk defa çek ile bu ay alacağım. şu an ödeme işlemde yazıyor . standart teslimat seçeneği işaretli . kaç günde gelecek bakalım . umarım kargo vs sorunları yaşanmaz.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kargo numaları ile websitesinden takip olayı var diye biliyorum.Şuan nerede olduğu vs. gibi

dabilyu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elinize ulaşan çeki adsense-tr ye mail atarak iptal ettirip, bir sonraki ayın kazancı ile beraber EFT olarak alabilirsiniz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
çeki niye bekliyosunuz onu anlamıyorum iptalini isteyin olumlu yaklaşırlar

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iptali istendikten sonra yine sonraki ay alınacağı için birşey farketmiyor. zamanlama olarak aynı zamana gelecek sanırım .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5