İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kargo Mayıs Çeki Ulaştı.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ilk müjde benden :) Mayıs çeki elime ulaştı saat 13:50 istanbul avrupa yakası...

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 Gün Bulamazlarsa

dhl eve gelip bulamazsa 2 gün prosedür nedir ?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
korşimento numarası ile arıyosun istediğin zmaan getiriyolar. isterse 1 hafta bulamasın genede getiriyolar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya 26 dan bu tarihe izmire gönderilen posta yokmuş öle deid dhl ne iş :p

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Nisan 27, 2006 16:34 Dublin - Ireland, Republic Of Gönderi toplandı

Nisan 27, 2006 19:20 Dublin - Ireland, Republic Of Gönderinin çıkış merkezi işlemleri tamamlandı

Nisan 27, 2006 20:37 Dublin - Ireland, Republic Of Konteyner çıkış noktasından ayrıldı Dublin - Ireland, Republic Of

Nisan 27, 2006 21:55 East Midlands - UK Konteyner varış noktasında East Midlands - UK

Nisan 28, 2006 06:59 East Midlands - UK Gönderi bekletiliyor

Nisan 28, 2006 13:49 East Midlands - UK Gönderi yanlış merkeze vardı. Doğru destinasyona yönlendirildi

:D

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evettt arkadaşlar Mutlu son. Yapı kredi En fazla 2 gün içinde bozuyor. normal çek bozma işlemiyle aynı. Hiç riske girmeye gerek yok. ilk önce biraz uğraştırdı 20 gün felan dedi. anlattım olayları çek takas yoluyla olabileceğini. genel merkezi aradı hallettiler. Kız TRY yazınca yabancı zannetmiş genel merkezdekiler anlattı YTL çeki olduğunu. KArgo ile uğraşmayın artık.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
lovemove' Alıntı:
evettt Mutlu son. Yapı kredi En fazla 2 gün içinde bozuyor. normal çek bozma işlemiyle aynı. Hiç riske girmeye gerek yok. ilk önce biraz uğraştırdı 20 gün felan dedi. anlattım olayları çek takas yoluyla olabileceğini. genel merkezi aradı hallettiler. Kız TRY yazınca yabancı zannetmiş genel merkezdekiler anlattı YTL çeki olduğunu. KArgo ile uğraşmayın artık.

evet ben son 3 cekimi öyle yapıyorum bir aracılıgı ile yaptık ve devam ediyorum..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada masraf normal çeklerle aynı 20 YTL arkadaşlar hemen hesabınızda para varsa alıyolar.

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı uğurlu olsun sanırım ist. dağıtıldı çekler..
Bakalım artık ben Pazartesi bu yeni teknikle çek takası için başvuru yapacagım Kadıkoyde denenmiş banka varmı yeni sistem çek bozma ile alakalı?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denenmesine gerek yok sen gidip orada görüştüğün görevliye genel merkezi arayıp sormasını söyle her bankanın genel merkezi bundan haberdar.

R

RevenuE

Misafir
eve gelmişler bulamamışlar.Pazartesi geliceklermiş , ogünde olmam belki evde. Arayıp istediğimiz zaman getirmelerini sağlayabiliyormuyuz?
Kaybetmezler diymi ellerinde fazla dursa :) Kaybederler sonra bi daha google dan isteriz falan o sırada ban yeriz olmaz

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine limitin altında kaldım havayı aldım

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OoO çekleri alan yolladı parasını bile aldı heheh:D
Gelir gelir yabancı Ülkeye gitmediyse kesin gelir..
Bu ads olayından anladığım sabır ve beklemek sizlere tafsiyemdir..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anadolu Yakası Sabiha Gökçene Cuma Günü İndi Çekler. Merkez Kapalı Olduğu için dağıtım Bugün başladı. Benim elime ulaştı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5