İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kariyer.Net ile Çalıştınız Mı ?

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kusura bakmayın lütfen.Konunu nerde nasıl açılacagını bilemedim.Belki de webmasterlıkla da alakası yok ama bir çok şeyi burada ögrendim ve de yine gelip sizlere sormak istedim.Acaba kariyer.net Üye Firma (işveren Olarak) başvuru yapan var mı? Ve de bu sistem nasıl işliyor.Sitelerinde bulamadım.Sadece bulabildigim; başvuru yapıyorsunuz site yetkilileri sizi arıyor ve de ilanınızı yayınlıyor.

Kısaca sorum, acaba kariyer.net'e işveren olarak ilan verdigimde ücrete tabi tutyolar mı? Ve de kısaca prosedür nedir?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
tüm detayları aklımda değil ancak ilan veren firmaları yıllık üye yapıyorlar ve belirli periyolarda ilan yayını hakkı veriyorlar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
tabi ücretli...o civardı sanırım aklımda değil.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çeşitli üyelik sınıfları vardı en son. Oradaki sınıflara göre ilan verme, açık CV leri görüntüleme ve mesaj/ilan bırakma gibi özellikler veriliyor.

eğer kaliteli ve doğru eleman lazımsa kariyer.net bu konuda çok başarılı ve popüler

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
120 ytl filan olamaz eski çalıştığım firma 2-3 bin ytl den bahsediyordu yıllık olarak 120 ytl neki çerez parası

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
120 ytl filan olamaz eski çalıştığım firma 2-3 bin ytl den bahsediyordu yıllık olarak 120 ytl neki çerez parası

Bence o kadar olması imkansız.Oraya girip işveren kuruluşlara bakınca aralarda birsürü daha binası olmayan deposu olmayan adamlar, eleman arıyoruz diye ilan vermişler.Gerci paranın kimde oldugu belli değil :)

Yani o kadar pahalı olacagını sanmıyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54

aslında dediğinde mantıksız değil ama sanırım extraları mevcut olsa gerek. yani logo eklersen + şu kadar vs. gibi...Ancak benim aklımda kalanda dediğim aralıktaydı...
@Tırtıl
Sahi yaw bir mesaj at şunlarada sana zahmet bir öğren neymiş ne kadarmış merak ettim bende:)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kariyer.Net'deki ilanların büyük bir kısmı fake, sadece cv toplamak için ilan atıyorlar. Bir çok şirketin iş ilanları 1 senedir aynı pozisyon için sürekli devam ediyor. Ya aradıkları gibi biri yok Türkiye'de (ki özellikler de basit) ya da 1500 kişiyi işe aldılar şu ana kadar. Özellikle Internet alanında bir çok yer var sürekli dönüyor.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amacın cv toplamak olduğu çok açık zaten, ama bunu bilen ancak oraya üye olanların yüzde 1 i :) ayrıca kariyer.net kullanmak güne kahkaha atarak başlamanızı sağlar, örneğin yazılımcı ararsınız size pazarlamacı başvurur:) bizzat yaşadım (bir dönem eskiden eleman almadan da sorumlu idim) :) hemde 10 larca kez ve kaliteli eleman maalesef toplamın yüzde 20 si filan bile değil...

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amacın cv toplamak olduğu çok açık zaten, ama bunu bilen ancak oraya üye olanların yüzde 1 i ayrıca kariyer.net kullanmak güne kahkaha atarak başlamanızı sağlar, örneğin yazılımcı ararsınız size pazarlamacı başvurur:) bizzat yaşadım (bir dönem eskiden eleman almadan da sorumlu idim) :) hemde 10 larca kez ve kaliteli eleman maalesef toplamın yüzde 20 si filan bile değil...

Aslında komik hikayelerin yaşanacıgını tahmin edebiliyorum ama bize kalifiye eleman gerekmiyor aslında.Yanii ehliyeti olsun ve de üniversite mezunu olması tercih edilen (ama illada olacak diye bir kural yok) bir pazarlamacı olsun, İstanbulda otursun yeter. Bakalım adamları arayıp konuşacam yarın ne ayaksınız diye :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Kariyer.Net'deki ilanların büyük bir kısmı fake, sadece cv toplamak için ilan atıyorlar. Bir çok şirketin iş ilanları 1 senedir aynı pozisyon için sürekli devam ediyor. Ya aradıkları gibi biri yok Türkiye'de (ki özellikler de basit) ya da 1500 kişiyi işe aldılar şu ana kadar. Özellikle Internet alanında bir çok yer var sürekli dönüyor.

aslinda bu dedigini bende dusundum ancak aralarinda iyi tanidigim firmalarda oldugu icin sonradan kendi fikrimi çürüttüm durdum. ancak bir adecco var ki sormayin...her pozisyona adam aradigi gibi zaten pr firmasi. birde tabi firma isim vermeyen yerlerin kesinlikle fake oldugunu dusunuyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5