İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kariyer sitesi kac ytl ye yazılır

mstfsz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaslar eleman.net ve ya kariyer.net gibi bir site kac ytl yazılır.?

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kariyer.net bire bir aynısını 2000 $ yazar 40 gun ıcınde teslım ederim.

mstfsz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok pahalıymıs. daha uygun bir fiyat dusunmustum ben

mstfsz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tip sitelerini turkcelestirilmesi nasıl olacak ve bu sitlere guven olurmu acaba

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu tip sitelerini turkcelestirilmesi nasıl olacak ve bu sitlere guven olurmu acaba

türkçeleştirmede çok problem yaşamazsın, öncelikle hazır bir scripti alırken satıcının websitesinde forum olup olmadığına ve scriptin ilk yazıldığı zamanla şimdiki zaman arasında ne gibi değişiklikler olmuş, görünüm açısından kolay değişiklikler yapabilmen için bir template yapıda olanını tercih etmelisin, ayrıca www.securityfocus.com dan aldığın veya alacağın script hakkında bildirilmiş "sql injection" gibi bir takım güvenlik problemleri olup olmadığını sorgularsan senin için iyi olur.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
butür bir site açacaksan öncelikle örneğinin olmaması yani hazır yazılım olmaması önemli zannımca..
-ki piyasada hazır bulunan scriptlerdeki güvenlik problemlerini hepimiz biliyoruz..
Ayrıca yine önerim bir sitenin birebir aynısı olmaması; daha üretken olmalısın, vermediği bir hizmeti vermelisin yada onda olmayan bir fonksiyon sitende olmalı..
Bunun içinde oturup güzelce bir proje çalışması yapılmalı..
Mesela ben şu sitenin aynısı, bunun kopyası gibi konuları pek ciddiye almıyorum..

mstfsz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar verdiğim site isimleri sadece örnek sitelerdi. Tabiki birebir aynısı olsun istemem. Biraz farklılıkla ve daha işlevsel bir sekilde site olabilir.
Diğer bir soruda ki cevabım ise; piyasada yeterince kariyer sitesi var. ancak daha fazla olması rekabeti getirmezmi, bu duurmda internetten iş aayanlara veya eleman arayanlara faydalı olmak değilmi amac. Benim amacımda sitenin minumum masrafla insanlara faydalı olabilmek.
Asla bir sitenin birebir kopyası veya aynısı olmaması gerekir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5