İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karne Hediyelerini Buradan Alabilirsiniz. Hemde Çok Uygun Fiyatlarda

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karne Hediyelerini Bizim Sitemizden Alabilirsiniz. Hemde Çok Uygun Fiyatlarda (Kaçırmayın!!!!)

Bilgisayar ve Bilgisayar ürünlerinde kampanya düzenledik. Yaz tatiliniz sıkıcı geçmesin. Sitemizde birçok ürünü birçok siteyle kıyasladık bizim sitemizin fiyatları daha uygun çıktı. Sizde sitemize gelin fiyatlara bakın eğer pahalı geliyorsa almayabilirsiniz.

Neler Mi Var?
Laptop
Tablet
Ultrabook
Netbook
Masaüstü
Monitör
Projeksiyon ve Aksesuarları
Hard Disk
Bilgisayar Oyunları
Aksesuarlar
Barkod Ürünleri
Bilgisayar Bileşenleri
Tüketim Malzemeleri
USB Bellek
Yazıcı/Tarayıcı
Yazılım

NOT: Ürünler sıfır ürünlerdir. 7 Gün içinde iade edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı, Banka Havalesi, Kapıda Ödeme

Ürünlere Bakmak İçin Tıklayın

www.fiyatidusurduk.com

AxiKill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum burası sitenin reklamını yapabiliceğin bir yer değil. Moderatöre ihbar edilmiştir. Burası Teknoloji ile ilgili güncel haberlerin ve bilgilerin yayınlandığı katagoridir.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum burası sitenin reklamını yapabiliceğin bir yer değil. Moderatöre ihbar edilmiştir. Burası Teknoloji ile ilgili güncel haberlerin ve bilgilerin yayınlandığı katagoridir.

Konunun yerini tam olarak bulamadım. Konu bilgisayarla ilgili olduğu içinde teknoloji bölümünde açtım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5