İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karnım acıktı

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kütahyaya gelmeden 3 - 4 saat önce metin dinlenme tesisleri var. Kütahyadan ileri hiç gitmediğim için ikbal dinlenme tesisleri varmı yokmu bilmiyorum. 1.5 sene oldu nerdeyse buraya geleli pek merkeze gitmedim. Merkezle bulunduğum yer 45 - 50 dk.

He baktım şimdi afyondaymış :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu zaten maç dönüşü arbayla gelirken 2 tane travesti arabayla yanaşıp salak salak laf attı zaten. Amcalarla uğraştırmayın gece gece :)

Bu arada babam eski büfecidir. Bende iyi tost yaparım :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kahvaltı yapmak en iyisi bu saat bol salçalı sosis yanınada çayla ezine peyniri tamadır. Size afiyet olsun ben yarım saat sonra geliyorum :D

edit: yanlışlıkla mesajınızı editlersem kusura bakmayın. Düzelt butonuyla alıntı butonunu karıştırıyorum hep. :p

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sağol sorduğun için senden naber
smile.gif

tRn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ne haber güzel soru.
Sigaramı yaktım.. Sabah ezanını dinliyorum :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sigarasız dinlesen daha iyi olmaz mı, ben de napiyim sıkıntıdan arkadaşlarla msn de mayın tarlası filan oynuyorum, zevkliymiş baya zihin açıo :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5