İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karnım acıktı

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alt komşu akşam meyveli pasta getirmişti onu yedim daha fazla acıktım :p

benimmm bi meyveli pastam bile olmadı tanrımmmmmm açım aç=(
son 10-15 saattir nescafe sigarayla durumu idare etmeye çalışıyorum + süt tozumda az önje bitti hazırlamam gereken ufak çaplı (200 sayfa kadar) bi ödevim var. Şimdi molada olduğum için burada takılayım dedim molamda bitmek üzere artık kanımca:p

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
nescafe 3 in 1 şaşmam. Diğer türlü yok nescafe biter nescafe alırsın süt tozu biter, hepsi olur şeker olmaz. Marketten gidip bi koli 3 in 1 aldım rahatım

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Şu 3 in 1'de ne bulunur anlamam. Kahve dediğin siyah içilir, süt tozunu kahveye katmak kimin icadıysa bulup yanağını sıkmak lazım. Sütle içilen nesquik. Gidiyor güzelim kahvenin kokusu, aroması :(

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Şu 3 in 1'de ne bulunur anlamam. Kahve dediğin siyah içilir, süt tozunu kahveye katmak kimin icadıysa bulup yanağını sıkmak lazım. Sütle içilen nesquik. Gidiyor güzelim kahvenin kokusu, aroması :(

kahve sade içilir haklısın. Ama nescafe yavur icadı yapan yanına tozunuda koymuş. Özellikle classic süt tozu olmadan içilmiyor. Gold hertürlü gider

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kahve Dunya'sini ozledim ben ya. Geldiğimde abanacağım haftada 3 gün. Starbucks, Gloria Jeans halt etsin, gitmemiş olanlar varsa da gitsinler, reklam yapmış olalım.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
canım çekti kendime türk kahvesi yapim bari balkonda içerim sabah sabah iyi gelir :p

fal bakmayı bilen varmı. resmini çekip gönderim

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canım çekti kendime türk kahvesi yapim bari balkonda içerim sabah sabah iyi gelir :p

fal bakmayı bilen varmı. resmini çekip gönderim

resim002yw8.jpg

Fala göre;

Sitelerin hit kazanacak.Yeni iş teklifleri gelecek ve modluktan kovulacaksın diyor. :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
için kabarmış, d harfli bir kızdan haber alacaksın, dönemeçli bir yol, bebek bekleniyor/yeni şeylere gebe bişeyler var hayatında, seni izleyen bir erkek var (sigara içen biri).

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Benim kahve ve çay içmeyi bırakmam gerekiyor. Küçük çay bardaklarında 3, nescafe için kupalarda 6-7, türk kahvesinde de 3-4 şeker gidiyorum :(

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yaw kafam boşalsın diye bira cips takılıyordum Şuan monitöre odaklanmakda zorlanıyorum ayrıca karnım aç

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
saat 10-11 yönlerinde bariz erkek kafası dudağı burunu çıkmış şimdi tekrar baktım da.

ayrıca konserve yaprak dolması güzel bir icat!

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bardak çorba , şipşak çorba yada adı neyse işte :p bardağa koyup üzerine sıcak su döküyorsun sonra karıştırıp içiyorsun çok güzel bir icat bence yalnız ben çay niyetine 3 - 4 bardak içiyorum o problem olabilir fiziksel açıdan

kıtır peynirli ve acılı domates tavsiye edilir

"bu arada çorba çok garip bir sözcük bi kaç kere tekrarlanınca anlamsız bir hale geliyor. çorba , çorpa, corba "

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi tost yapmışım off offf
yanında da cappy vişne suyu nasıl yedim tahmin bile edemessiniz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5