İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karşı site KARARTMA

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Çocuklarda suç yok Ebeveynler daha vebal sahibi bu konuda çocuğunu internete göndermekle başından savmak isteyen ana baba çok daha geçen gün TV de gördüm Annenin Lafı "Valla çocuğum evde durmuyor internete gönderiyorum" vahim bence çok vahim...

Eğitim yok Daha internetle tanışmamış anne baba var Eposta ne demek web sitesi ne demek alan adı ne demek bilmeyen insanlar var .

Burada çok web master arkadaşlar var ve çoğu dışarıya iş yapan müşterileri olan insanlar Cahile laf anlatmak gerçekten zor weble tanışmayan insanlara bişeyler anlatmak zor.

Kısacası Hepimiz Anne Baba yız yada olacağız Çocuklarımıza Düzgün bilgi vermek bilgisayar sadece counter kurulan ya da Araba Yarışı kurulan araç olarak tanıtılmamalı bunlarla oynayan çocukla övünülmemeli

Sonuç olarak bilinçli toplum olmalı çocuklar hep göz önünde Anne Baba Kontrolunde olmalı...

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimden gelen herşeyi yapabilirim bu olaya biz çocuktuk bizimde çocuklarımız olacak bunlara dur demeliyiz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5