İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karşılıklı Değişim.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ArkadaşLar KoLay geLsin. Netteyiz.Net Domaini iLe rekLam deği$tirecek sagLam hiti olan Varsa benimLe irtibata GeçebiLirmi...

[email protected]

2 global forumda reklamimiz vardir. günlük 3000 den fazla tekil hitimiz var. bilginize.

ayrıca sponsor olacam 2 siteye bunun içinde pm atabilirsiniz domain isimlerini ve hitlerini. kolay gelsin.

S

sevdik

Misafir
slm

gunluk 5bin tekilim var 468x60 boyutunda ust reklam alanim var eger bana iyi user yolliyabilecekseniz anlasmak isterim

msn: [email protected] dusunursen msn ye eklersin beni ok

E

erotikbul

Misafir
Arkadaşın sitesinde pek 2/3 bin tekil yok gibi. Kanıtlayabilirse değişim yapabiliriz.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tema güzel olmuş, ama bir şeyi merak ettim phpbb forum kullanıp bunun linki kaldırman biraz yanlış değil mi?
ne kullanıyorsan yaz emek harcamış adamalar yazmış bir linki bile esirgiyorsun adamlardan, sonra link değişimi yapacam diyorsun. senin siteni oluşturan en başlıca program üreticisine link vermeden.
Ha bir de aynı şekilde temayı yapan kişilerede link vermek gibi bir şeyde var.
http://www.ioptional.com oda bu

Emeğe saygı lütfen.

Serbülent Daşkın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5