İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KarŞilikli Reklam!!!

E

EFSANE_CLUB

Misafir
Şimdi sitem için ne yaptım ne etiysem olmadı üye toplayamadım enson bu çareye başvurdum sadece isteğim karşılıklı reklam vermek isteyenler bu başlık altında bana ulaşabilirlerse sevinirim sitem okadar büyük bir sitede değil hatta büyük değil bildiğiniz site sadece tutunamadım.Belki bu ilaç olur diye başvurdum buraya.Sizlerden destek bekliyorum.Yardımcı olacaklar varsa çok sevinirim

www.efsaneclub.com

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konuyla alakasiz olcak ama destek icin sponsorlara bir kez tikla yazarsan oraya 100 kez tiklarlar sonra google amcayla bozusursun!

Forumolaycom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayriyeten Kendi Seçimin Ama Üyelerin Renkleri Pek Hoşuma Gitmedi Siyah daha güzel dururdu gibi :)

DJY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
destek istiyorsunda arkadaşım. google nin kurallarını ihlal ediyorsun. bu durumda kimsenin destek olacağını zannetmiyorum. o yazıyı kaldır. daha çok destek deilde para kazanmak için bunu yaptığın düşünülüyor buradan??

E

EFSANE_CLUB

Misafir
evt ya doğru haklısınız o kodları zaten biyerden aldım değiştirmeden koymuştum bir tek google kodlarını koymuştum şimdi onu değiştireyim

C

chemeng

Misafir
benden de bi tavsiye yukardaki resmi küçült 717x167 çok büyük

K

Komedya

Misafir
Bence sitene kullanıcı gelmemesinin sebebi siteye girmek için üyeliği zorunlu tutmak. Yani ilk önce adam bi gelsin görsün de sora beğenirse üye olur benden sana tavsiye insanın sinirini çok pis bozuyor yani.Mesela ben içeri girmedim sırf bunun için...

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Komedya' Alıntı:
Bence sitene kullanıcı gelmemesinin sebebi siteye girmek için üyeliği zorunlu tutmak. Yani ilk önce adam bi gelsin görsün de sora beğenirse üye olur benden sana tavsiye insanın sinirini çok pis bozuyor yani.Mesela ben içeri girmedim sırf bunun için...

katılıyorum.

hit konusunda eskiden ben de yaşardım biraz. onun için karşılıksız da text-linkini yayınlarım. site oyunlar.info

E

EFSANE_CLUB

Misafir
Evt haklısınız düzettim üstatlar ben yeniyim bana akıl verin :D:d

E

EFSANE_CLUB

Misafir
yokmi acaba karşılıklı reklam yapmak isteyen bana akıl vermek isteyen.Ben yeniyim ne yaparsam hit artar ne yaparsam üye sayısı artar biri yardım etsin lütfen :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5