İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karşılıksız sitenizi ekleyin

ahmetfaruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni kurulan dizinimiz için sitenizi hiçbir karşılık beklenmeksizin ekleyiniz.Siteler illegal ve cinsel içerikli olmadığı sürece onaylanacaktır.
EKLEYİNİZ.

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ekledim. İmdadakini, Sağol Kardeş
Umarım Onaylanır

New FREE Listing Added
Your FREE submission added and will be approved in 48 hours. Yazıyor

K.aos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaos.1987@hot mail adresiyle bir adet site ekledim onaylarsanız sevinirim.

ahmetfaruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar site eklerken kategori seçmeyi ve en sonunda submt demeyi unutmayın lütfen.Ben mümkün oldugunca butun siteleri ekliyorum ve eklemeye devam.....

ahmetfaruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emrah servertanitimi.net eklenmişti arkadasim günahımı alıyorsun :) illegal ve cinsel içerik olmadığı sürece kesinlikle eklerim rahat olunuz.Site eklemeye devam...

ahmetfaruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
modum siten görünmüyor.Hata vermiş ya kategori seçilmemiş ya da en sonda submit dememişsiniz.Veri dosyasında sadece sayısı var ama görünmüyor.Siz tekrar bahsettigim hususlara dikkat ederek tekrar ekleyin.Yine olmazsa özel mesajla bilgilerinizi verin ben eklerim....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5