İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karşılıksız ve Ücretsiz Backlink İsteyen?

Adem Altan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Ücretsiz hizmetler verme kararı aldığımı daha önce de duyurmuştum. Şimdilik bir dizin hizmeti ile karşınızdayım. Yakında imleme, wiki ve seri ilan projeleri de aktif olacaktır diye umuyorum.

Lütfen site ekledikten sonra konu altında belirtin ki konuyu göremeyen arkadaşlarımız da bu hizmetten faydalanabilsin.

Site eklemeseniz bile incelemek için: http://dizin.suub.net adresini kullanabilirsiniz.

Mühendisbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Ücretsiz hizmetler verme kararı aldığımı daha önce de duyurmuştum. Şimdilik bir dizin hizmeti ile karşınızdayım. Yakında imleme, wiki ve seri ilan projeleri de aktif olacaktır diye umuyorum.

Lütfen site ekledikten sonra konu altında belirtin ki konuyu göremeyen arkadaşlarımız da bu hizmetten faydalanabilsin.

Site eklemeseniz bile incelemek için: http://-dizin-suub.net adresini kullanabilirsiniz.

www-newmurla-blogcu-com adresi eklenmiştir.Onayınızı bekliyor

Adem Altan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onaylandınız bile. Ekleyen arkadaşların siteleri (*****grafik ve hek gibi siteler hariç) aynı gün onaylanmaktadır.

Alex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elektrik & Elektronik Bölümüne " Turnike " başlığıyla turnikeciyiz.com adresiyle ekledim şimdiden teşekkürler.

Zalimjojo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Alışveriş Bölümüne drgderigo.com ekledim Hocam Şimdiden gteşekkürler Allah razı olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5