İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

karsiyim.com

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
karsiyim.com domainini, karsi olununan fikirlerin yazilabilecegi bir yer olabilir dusuncesi ile aldim.
Bu domain icin ne tur bir script (PHP ve MySQL) ve tasarim uygun gider fikrinizi almak istedim.
Sizce bu domain ismine uygun anlamda verimli olurmu, ilgi gorurmu?

Simdiden fikrini bildiren herkeze tesekkurler.

F

fifasct

Misafir
Bence görür. Şikayet gibi olur şikayet sitesi vardı bi tane onun gibi çok iyi olabilir.
İyi çalışmalar

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel bir fikir de sonu terz mevzulara kayabilir devlete karşıyım milleete karşıyım su partiye bu partiye gibi içerigi net olmali

Z

zeynelkoc

Misafir
bence forum gibi bişey olur

biri konu açar üyeler karşıyım veya yanındayım gibi görüşünü belirtir

böylece bilgi paylaşım ve tartışma platformu oluşturulmuş olur

script olarak vb den şaşma bence şu anda en kaliteli ve güveniliri vb çünkü

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sitede her tur mevzu tartisilabilsin istiyorum, derin devlet, mafya, zina ...

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karsiyim.com sitesini bir nevi tartışma platformu olarak düşünmek daha olumlu geldi benim için, ancak farklı bir tartışma platformu olmalı. Üye olunmak zorunlu tutulmak koşuluyla ve üye olunurken yapılan bir seçim sonucunda genel konular üzerinde açılan tartışmalara 2 farklı gruptan gelen yorumlar ve belirli bir zaman dilimi sonucunda jüri tarafından açıklanan kazanan vs. vs. vs.

Anlamayanlar için; örneğin ben üye olurken var olan guruplardan birini seçiyorum daha sonra da seçtiğim gurup altında açılan konulara cevaplar veriyorum. Belirli bir zaman sonra grup yada juri tarafından iyimser tarafta yükseliyorum ve gruplar arasında yapılan tartışmalara hak kazanıyorum, daha sonrasında yükselip grup yönetici, juri vs oluyorum... Devam edip gidiyor böyle...

Eğlenceli bir yarışma gibi, hatta ödül bile konularak işler daha da kızıştırılabilir ;)

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel bi fikir shadowsongun sisteminde dediği gibi oursa ve kesinlikle tutar !!!!!!!!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5