İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kartal Haber Sitesi Kınandı

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kartalhaber.com isimli internet sitesinde bugün yayınlanan haberde yer alan, 06.03.2007 tarihinde yapılan Memorial Altın Adam Yarışması'nda Spor Tahkim Mahkemesi Üyesi Sayın Kısmet Erkiner’in “Del Bosque” konusu ile ilgili olarak Genel Sekreterimiz Sayın Kenan Öner’e tepki gösterdiği şeklindeki iddia tamamen asılsız ve yanlıştır.

Konu ile ilgili Sayın Genel Sekreterimiz’in muhatabı olmayan Sayın Kısmet Erkiner’in yazıda ifade edildiği tarzda bir konuşması söz konusu olmamış, Sayın Erkiner Ayın Altın Adamları ödül töreni toplantısının gündemi ile hiç ilgisi olmamasına karşın, Del Bosque konusunda kişisel görüş belirtmiştir. Bunun üzerine Genel Sekreterimiz Sayın Kenan Öner, konunun dava sürecinde olması nedeniyle kendisine uygun bir üslupla gerektiği şekilde cevap vermiştir.

Kartalhaber.com isimli internet sitesinin konuyu çarpıtarak asılsız bir yayın yapması ve attığı maksatlı başlık, habercilik etiği ile bağdaşmamaktadır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BEŞİKTAŞ JK 07.03.2007 / 20:48

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kulübümüz’den Açıklama
08.03.2007 18:14

Kartalhaber.com isimli internet sitesinde, “Soruşturma” başlığı ile yayınlanan haberde, Genel Sekreterimiz Sayın Kenan Öner’e yönelik yakışıksız, haksız, mesnetsiz ifadeler kullanılmıştır.
Bugün bazı gazetelerde, Del Bosque’nin sözleşmesi ile ilgili yayınlanan belgelerin Sayın Genel Sekreterimiz tarafından basına sızdırıldığını iddia eden kartalhaber.com sitesi, hiçbir kanıta dayanmadan yayınladığı bu haberle “dedikodu haberciliği” anlayışını ve art niyetli tutumunu bir kez daha sahnelemiştir.

Yayın yaptıkları sitelerinde, perde arkasından yalan isnatlarla iftira atmayı habercilik sanan bu kişilerin; yıllardır Kulübümüz’ün içinde olan, 3 yıldır Yönetim Kurulumuz’un en önemli görevlerinden birini üstlenen, tavırlarıyla, ilkeleriyle ve duruşuyla Camiamız tarafından takdir edilen Sayın Genel Sekreterimiz’e yönelik tutumları kabul edilemez.

Beşiktaş Camiası’na, onun çok değerli yönetici ve mensuplarına yalan, yakışıksız yakıştırmalarla sürekli zarar vermek niyetinde olan, reklam hedefli karalama üstadı kişilerin elindeki bu internet sitesini, bundan böyle ilkeli ve doğru habercilik yapmaya ve dürüst davranmaya davet ediyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BEŞİKTAŞ JK

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkatimi çeken bir tavır söz konusu!

Karşımıza hep Kartalhaber.com neden çıkıyor? Burada neler olup bitiyor? Ne tür çıkarlar söz konusu?

Yanarım ben!
Beşiktaş'ın (içerden) yıkılmaya çalışılmasına, yanarım.

www.gshaber.net www.fenerhaber.net www.kartal1903.com www.kartalhaber.com aynı kişiye ait projeler, buna ne demeli?

Sen şimdi Beşiktaşlısın ha? Ticari kaygılar uğruna Beşiktaşlılık, helal olsun!

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zor gibi görülüyor ama ben bunlara en iyi cevabın şampiyonluk olduğunu düşünüyorum.Eğer Fenerbahçe bu yıl şampiyon olamazsa Fenerbahçe camiası da karışabilir ayrıca.

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteler forumdan bir arkadaşın gibi görünüyor baktığım kadarıyla sorunu yok sitelerin içeriklerini bilmiyorum...
Kınama geldiyse önemsiyolar demekki siteyi :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BJKhaber ikende aynı tutumu sürdürdüler ve siteleri kapandı hala akıllanmadılar kartalhaber olarak aynı saçmalıkları sürdürüyorlar..

Alene bu platformda şaklaban vs. gibi sözleri de oldu bu arkadaşın ve evet bu platformda kendisi.. Bu sözlerin ağırlığının altında kalırsın aman dikkat et..

Mekin'in bir şarkısından esinlenerek son sözüm, dikkat et sözlerine kelimelerin çok uçuk, seni kaybeder bu sokaklarda 10 yaşında bir çocuk..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5